آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۰۹۸۳۹ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۱۷ ساعت: ۱۰:۱۰

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات شهرستان قزوین:

برگزاری پرشور راهپیمایی روز قدس جبهه‌ مقاومت را تقویت می‌کند

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات شهرستان قزوین گفت: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی عاملی برای تقویت جبهه‌های مقاومت در منطقه خواهد بود، روز قدس روز شکل‌گیری یک جبهه مقاومت در مقابل رژیم ساختگی اسرائیل است.

مهدی صادق پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین اظهار کرد: روز قدس نماد واقعی مقاومت مسلمانان فلسطین در مقابل رژیم اشغالگر صهیونیست است.

وی افزود: روز جهانی قدس یکی از یادگارهای گرانقدر بنیانگذار جمهوری اسلامی است که در حمایت از مظلومان و مستضعفان جهان و مردم فلسطین شکل گرفت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات شهرستان قزوین ابراز کرد: اگر اتفاقات قبل و بعد از نامگذاری این روز در جهان اسلام را با هم مقایسه کنیم کاملا به تدبیر حکیمانه امام (ره) پی خواهیم برد؛ چرا که این اقدام موجب شد ملت فلسطین تا حدودی از مظلومیت محض بیرون آمده و نگاه مردم دنیا به رژیم غاصب صهیونیستی نگاهی واقع بینانه تر شد.

وی اذعان کرد: این اقدام امام نگاه بین المللی و روحیه گرفتن مردم فلسطین بوده است و ما در خلال جنگ 22 روزه شاهد آن بودیم که مردمی بی دفاع و محصور از تمامی جهات توانستند در برابر رژیم کودک کش اسرائیل مقاومت کرده و آنها را ناچار به عقب نشینی کنند که اینها همه آثار بیدارگری‌هایی است که به برکت انقلاب اسلامی و به تدبیر حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) موثر واقع شده است.

این مسئول عنوان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گفتمان مقاومت ایران اسلامی در جهان گسترش یافت و مردم مظلوم فلسطین و کشورهای آزاده جهان با الهام از این گفتمان در مقابل دشمنان اسلام مقاومت می‌کنند.

وی ادامه داد: امروز ملت مظلوم فلسطین توانسته با رمز مقاومت در مقابل رژیم غاصب صهیونیسم که لانه ستمگری و ظلم جهان است، بایستند.

یکی از مصائب جهان اسلام وجود حکام وابسته به غرب است
فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین ابراز کرد: روز جهانی قدس، فصل باشکوهی از همدلی و اتحاد مسلمانان را در اقصی نقاط جهان رقم زده است؛ این ابتکار خردمندانه اینک در صحنه بین‌الملل مایه وحشت و استیصال دژخیمان و صحنه گردانان بی‌پایه استکبار شده است.

وی با اشاره به حمایت‌های همه جانبه امریکا نسبت به رژیم صهیونیستی در طول زمامداری دولت‌های متعدد تاکید کرد: همه دولت‌های امریکا نگاهی حمایتی از این رژیم منحوس داشته و دارند و دولت ترامپ نیز اینگونه گستاخی‌ها را به اوج رسانده که مصداق بارز این گستاخی انتقال سفارتخانه امریکا به قدس است که البته به دلیل بیداری موجود در مردم فلسطین شاهد یک انتفاضه جدید در این کشور هستیم.

صادق پور  تصریح کرد: یکی از مصائبی که امروز جهان اسلام گرفتار آن است حاکمان وابسته به دشمنان قلمداد می‌شود و این حکام علی رغم خواسته ملت‌ها در حال همکاری با امریکا و رژیم صهیونیستی هستند که در سالیان اخیر شاهد علنی شدن این حمایت‌ها بود.

وی بر حضور هرچه باشکوه‌تر مردم در این روز تاکید کرد و گفت: مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس خشم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی به نمایش می‌گذارند، در واقع مسلمانان با روز جهانی قدس همه تهدیدها را از جهان اسلام دفع و می‌توانند اسرائیل را از صحنه روزگار محو کنند.

این مسئول افزود: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی عاملی برای تقویت جبهه‌های مقاومت در منطقه خواهد بود، روز قدس روز شکل‌گیری یک جبهه مقاومت در مقابل رژیم ساختگی اسرائیل است، روز مقاومت حق در مقابل جبهه کفر که بازیگر اصلی آن رژیم غاصب صهیونیست است.

وی در پایان تاکید کرد: در روز قدس با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی، اعلام می‌کنیم که همواره در کنار ملت فلسطین تا آزادی قدس شریف خواهیم ماند و تا نابودی اسرائیل پلید در مقابل استکبار جهانی بخصوص آمریکای ظالم ایستادگی خواهیم کرد.
انتهای پیام/2002