آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۰۰۸۳۶ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱/۲۱ ساعت: ۱۲:۴۹

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

مسئولان دنیا را زینت خود قرار ندهند و مراقب انحرافات آن باشند

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مدیرکل سابق و جدید امور اقتصادی و دارایی استان گفت: مسئولان دنیا را زینت خود قرار ندهند و مراقب انحرافات آن باشند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین پیش از ظهر امروز(سه شنبه) در دیدار مدیر کل سابق و جدید امور اقتصادی و دارایی استان قزوین که پیش از برنامه تودیع و معارفه برگزار شد، اظهار کرد: حیطه مسئولیتی که شما بر عهده دارید بسیار مهم و حساس است و ضروری است امانتداری در چنین فضاهایی به عنوان یک اصل مهم و اساسی با جدیت بیشتری مورد توجه باشد.

وی افزود: یکی از کارهای جدی شیطان این است که جاذبه‌های دنیایی را برای انسان زیبا جلوه دهد و با تکیه بر همین معنا انسان را به انحراف بکشاند و مسئولان می‌باید در چنین فضاهایی بیشتر مراقب نیرنگ‌های شیطان باشند و مسائل دنیایی را برای خود زینت قرار ندهند.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: فضای کاری شما به خاطر اینکه با مسائل پولی و مالی سرو کار دارد، نسبت به فضاهای کاری دیگر بیشتر در معرض خطرهای جدی قرار دارد و برای جلوگیری از آسیب‌های آن نیز نیازمند هوشیاری بیشتر است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در پایان هم‌افزایی مسئولان را در پیشبرد اهداف سازمانی مهم دانست و از مسئولان خواست تا با تلاشی مضاعف تحقق شعار سال را در اولویت قرار دهند.
انتهای پیام/2002