آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۲۷۲۱۵۹ کد خبرنگار: ۲۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۸ ساعت: ۸:۴۲

طی ۱۰ ماهه سال در قزوین؛

۳۵۵۰ فرصت شغلی برای نیازمندان کمیته امداد محقق شد

طی ۱۰ ماهه سال جاری سه هزار و ۵۵۰ فرصت شغلی برای نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین ایجاد شده است.

مجید مومنی، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ؛ امروز سیاست کمیته امداد کاهش هر چه بیشتر کمک‌های بلاعوض و ارتقای خدمات منجر به توانمندسازی و استقلال معیشتی نیازمندان است.

وی ادامه داد: با تلاش‌های انجام شده به زودی جشن توانمندی هزار و 800 خانوار تحت حمایت برگزار و از فعالان این عرصه نیز تقدیر خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد: طی 10 ماهه سال جاری سه هزار و 550 فرصت شغلی برای نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین ایجاد شده است.

وی توضیح داد: توانمندسازی مددجو به عزتمندی و زندگی شرافتمندانه مددجویان منجر می‌شود؛ از این رو لازم است ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مددجویان مورد ارزیابی قرار گیرد و حتی در برخی موارد که افراد توانایی کار ندارند از ظرفیت انرژی خوشریدی برای درآمدزایی میتوان بهره برد.

مومنی عنوان کرد: هم اکنون تجهیزات دریافت انرژی خورشیدی برای برخی از مددجویان با استفاده از تسهیلات این نهاد نصب و بهره برداری شده است که از محل فروش برق تولید اقساط تسهیلات پرداخت شده و درآمدی نیز برای خانوار باقی می‌ماند.

وی یادآورشد: جشن نیکوکاری فرصتی است تا کمک‌های مردمی برای افراد بی بضاعت جمع آوری شود که باید در این عرصه چنان تلاش کنیم که گویی برای خانواده خود گام برمی‌داریم.
انتهای پیام/2002