آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۲۷۲۰۹۱ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۵ ساعت: ۱۲:۵۹

مدیرکل هواشناسی استان هشدار داد:

آبگرفتگی معابر عمومی در قزوین/ پدیده مه و بارش برف و باران پیش بینی می‌شود

مدیرکل هواشناسی قزوین گفت: آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها، کاهش دید افقی، لغزندگی جاده‌های و اختلال در تردد جاده ای به سبب پدیده مه و بارش باران و برف و احتمال خسارت به تاسیسات به دلیل سرعت وزش باد وجود دارد.

آرش بهاروند احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: براساس آخرين نقشه‌هاي پیش یابی همچنان تا اواسط هفته منطقه در دامنه امواج ناپایدار قرار دارد. 

وی افزود: پیامد این سامانه بارشی در قزوین، بارش باران گاهی وزش باد و رعد و برق برای ارتفاعات بارش برف و باران پیش بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی قزوین اذعان کرد: از اواخر یکشنبه) تا بعدازظهر دوشنبه به طور موقت از شدت ناپایداری‌ها کاسته می‌شود و تنها در برخی از نقاط بارشهای رگباری خواهیم داشت.

این مسئول هشدار داد: آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها، کاهش دید افقی، لغزندگی جاده‌های و اختلال در تردد جاده ای به سبب پدیده مه و بارش باران و برف و احتمال خسارت به تاسیسات به دلیل سرعت وزش باد وجود دارد.

وی اذعان کرد: طی 24 ساعت گذشته سردترین منطقه برای آوج و سیردان با دمای صفر درجه و گرمترین نقطه مربوط به آبیک با دمای 15 درجه سانتی گراد بود.
انتهای پیام/2002