دولت اعتباری برای انتقال آب سد طالقان ندارد
شنبه 4 اسفند 1397

استاندار قزوین:

دولت اعتباری برای انتقال آب سد طالقان ندارد/ بخش خصوصی وارد شود

دولت اعتباری برای انتقال آب سد طالقان ندارد/ بخش خصوصی وارد شود
کد خبر: 270392/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/10/19 ساعت: 9:36 AM


استاندار قزوین گفت: در خصوص انتقال آب از سد طالقان باید مطلع باشیم که دولت اعتباری ندارد و باید بخش خصوصی را در کار مشارکت دهیم تا کارها متوقف نشود.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین روز گذشته(دوشنبه) در سی و ششمین جلسه شورای حفاظت منابع آب استان در سالن جلسات شرکت آب منطقه ای قزوین اظهار کرد: با توجه به کمبود آب در استان باید با جدیت بتوانیم مصرف آب را مدیریت کنیم و در کاهش آن در بخش های مختلف برنامه ریزی کنیم.

وی بیان کرد: از مدیران آب استان انتظار داریم از امروز به فکر کمبود و افت فشار آب در تابستان باشند و برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته باشند تا از بحران عبور کنیم.

این مسئول بیان کرد: مدیران آب و فاضلاب شهری و روستایی و آب منطقه ای قزوین تا پایان دی ماه فرصت دارند برنامه‌های خود را برای حل بحران آب ارائه کنند تا با طرح آن شورای حفاظت آب پیشنهادات بررسی و تصمیم گیری شود.

وی عنوان کرد: در تابستان آینده نمی‌پذیریم که شهرها و روستاهای استان ما با بحران آب مواجه شود و مردم در مضیغه قرار گیرند و اگر برای حل بحران آب حتی باید قانون را نادیده بگیریم حاضریم مسئولیت قبول کنیم تا مشکلی برای استان ایجاد نشود.

استاندار قزوین یادآورشد: در خصوص انتقال آب از سد طالقان باید مطلع باشیم که دولت اعتباری ندارد و باید بخش خصوصی را در کار مشارکت دهیم تا کارها متوقف نشود.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.