سازمان بسیج رسانه آماده همکاری با اداره کل اوقاف است
شنبه 4 اسفند 1397

مسئول بسیج رسانه قزوین:

سازمان بسیج رسانه آماده همکاری با اداره کل اوقاف است

سازمان بسیج رسانه آماده همکاری با اداره کل اوقاف است
کد خبر: 268313/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/08/25 ساعت: 1:54 PM


مسئول سازمان بسیج رسانه قزوین گفت: سازمان بسیج رسانه استان قزوین با وجود روزنامه نگاران متعهد و انقلابی آمادگی همکاری در همه زمینه‌های مورد نیاز حوزه وقف را دارد.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ محمد کشاورز مسئول سازمان بسیج رسانه قزوین پیش از ظهر امروز(پنج شنبه) در دیدار شورای همفکری سازمان بسیج رسانه با مدیرکل اوقاف با گرامیداشت هفته وقف و تسلیت حادثه زلزله اظهار کرد: از زحمات خالصانه مجموعه اداره کل اوقاف در برپایی موکب اربعین در نجف و انعکاس مطلوب آن در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی تشکر می‌کنیم.

وی افزود: گرامیداشت روز "وقف" و لزوم فرهنگ سازی مناسب «فرهنگ وقف» همانند ساير موضوعات فرهنگي، دینی، اجتماعي و اقتصادی ضروری است.

این مسئول ادامه داد: حوزه وقف براي وارد شدن به قلمرو هنجاري جامعه و تبديل شدن به فرهنگي فراگير، نيازمند تشريح، تبليغ، بسترسازي، تمهيد مقدمات و شرايط اجرايي مناسب و متناسب است.

وی بیان کرد: اگر آثار وقف بخوبي براي مردم معرفي شود و به قالب‌هاي كليشه اي و بيان‌هاي ژورناليستي محدود نشود، بيشترين و بهترين نتايج را به همراه خواهد داشت.

کشاورز عنوان کرد: افزايش سطح آگاهي مردم از جايگاه فرهنگ وقف در نظام هنجاري ديني و تاكيد بر اهميت آن در جامعه با استفاده از تحلیل‌های واقع بینانه در ترویج و گسترش وقف کمک خواهد کرد.

مسئول سازمان بسیج رسانه قزوین تصریح کرد: وقف و بخشش در راه خدا، نجات انسان، همه چیز برای همه، مستضعف گرایی، تامین رفاه مادی همگام با تعالی معنوی، اسراف زدایی، مشارکت ثروتمندان و فقیران، افزایش اخوت اسلامی، مبارزه با مصرف گرایی مصادیق بارزی از آگاهی بخشی‌ها برای مردم به حساب می‌آیند.

وی در پایان گفت: سازمان بسیج رسانه استان قزوین با وجود روزنامه نگاران متعهد و انقلابی آمادگی همکاری در همه زمینه‌های مورد نیاز حوزه وقف را دارد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.