آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۲۴۰۰۱۵ کد خبرنگار: ۲۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۲ ساعت: ۱۱:۵۷

واکنش حاج سعید حدادیان به حاشا کردن وعده ۱۰۰ روزه توسط روحانی

حالا که می‌گویند مشکلات صدساله هم حل نمی‌شود با چه رویی دوباره کاندیدا می‌شوند؟

حاج سعید حدادیان به اظهارات روحانی که وعده ۱۰۰ روزه خود در تبلیغات انتخاباتی را تکذیب کرده است، واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین ، حاج سعید حدادیان به اظهارات روحانی که وعده 100 روزه خود در تبلیغات انتخاباتی را تکذیب کرده است، واکنش نشان داد.حالا که می‌گویند مشکلات صدساله هم حل نمی‌شود با چه رویی دوباره کاندیدا می‌شوند؟

 این مداح اهل بیت (ع) که در مراسم صبح ميلاد حضرت علي (ع) در مهديه امام حسن مجتبي (ع) سخن می گفت، اظهار داشت: "آن موقع که می گفتند صد روزه حل می‌شود نشد حالا که می گویند صد سال هم نمی شود چه رویی دارند که دوباره می آیند و کاندیدا می شوند."

وی با اشاره تلویحی به اظهارات رییس جمهور که وعده صد روزه را وعده "ارائه گزارش" خوانده است ادامه داد: "کلید را آوردی همه ما دیدیم. پس آن صد رو چه بود؟ گفته بودی صد روز دیگر مصاحبه  می کنم؟! واقعا این بود؟ یک بار دیگر تلویزیون آن را بگذارد. آن که صد روز بود کلید حل مشکلات بود یا کلید چیز دیگر بود؟"

روز گذشته حسن روحاني در نشست خبري خود در پاسخ به سوالی درباره وعده صدروزه اش گفته بود: "بنده 4 سال منتظر این سؤال بودم که کسی این را از من بپرسد و من جواب این دروغ را بدهم. بنده دقیقاً می‌دانم چه گفته‌ام، بنده گفته‌ام دولتی هستم که در برنامه صد روزه‌ام اعلام می‌کنم که در پایان صد روز چه کاری انجام داده‌ام. من که نگفتم در صد روز حل می‌کنم مگر اینکه آدمی عقل نداشته باشد این حرف را بزند مگر می‌شود مشکلات را در صد روز حل کرد لذا مگر می‌شود مشکلات را در 40 سال حل کرد، این سوال شما هم درست نیست زیرا تا صد سال دیگر مشکلات وجود دارد."


انتهای پیام/1404