آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۲۳۰۲۸۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت: ۱۰:۴۶ ↗ لینک کوتاه

در راستای تجدید پیمان دوباره مردم قزوین با آرمان‌های انقلاب؛

راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن در استان قزوین آغاز شد

راهپیمایی مردم استان قزوین در ۲۲ بهمن ماه سال جاری برای تجدید پیمان مجدد با آرمان‌های امام و رهبری آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین ؛ امروز(جمعه) 22 بهمن ماه سال 95 انقلاب اسلامی ایران 38 اُمین سال پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم در سی و نه سالگی خود گذاشت.

مردم استان قزوین در شهرستان‌های مختلف چون قزوین، بوئین زهرا و آوج، تاکستان و البرز در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و عمل به سخن ایشان که می‌فرمایند:" حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن شکن و مایوس کننده بدخواهان خواهد بود." در خیابان‌های شهر خود حاضر شدند تا امروز حماسه بزرگ دیگری را خلق کنند و بزرگداشت 38 سالگی انقلاب خود را بگیرند و پیام‌های حضور خود را به گوش استکبار جهانی برسانند و به امر رهبر معظم انقلاب که فرمودند مردم در روز 22 بهمن پاسخ ترامپ را خواهند داد، لبیک بگویند.

با توجه به اعلام مسیرهای راهپیمایی در شهرستان‌های مختلف استان توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در روز گذشته، مردم شهر قزوین با تجمع در فلکه میرعماد حرکت خود را به سمت مسجدالنبی آغاز کردند.

مسیر دیگر راهپیمایی از چهارراه ولیعصر(عج) به سمت مسجدالنبی است که به دلیل همزمانی راهپیمایی 22 بهمن با روز جمعه، حرکت راهپیمایان به سمت مصلی‌های نمازجمعه خواهد بود تا پس از اتمام راهپیمایی خطبه‌های نمازجمعه ایراد شود.

این راهپیمایی در ساعت 10 و سی دقیقه با تجمع گسترده اقشار مختلف مردم در فلکه میرعماد قزوین و حرکت به سمت مسجدالنبی به همراه سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل آغاز شد.

مردم از اقشار مختلف پیر و جوان، زن و مرد، دانش آموز و دانشجو با در دست داشتن پلاکاردهایی در دفاع از ارزش‌های انقلاب و شعارهای نوشته شده مرگ بر آمریکا و انگلیس و آل سعود در مسیر حضور دارند.

مسئولان مختلف و مدیران شهری قزوین نیز برای بزرگداشت انقلاب با مردم در این راهپیمایی همراه شده اند.
انتهای پیام/2002


منبع: