آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۲۲۹۳۹۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ساعت: ۱۱:۳۷ ↗ لینک کوتاه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قزوین:

تأسیس مجتمع توانبخشی از اولویت‌های اصلی هلال احمر استان است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین تاسیس مجتمع توانبخشی را نیز از دیگر برنامه‌های اولویت دار این جمعیت در آینده اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ؛ حمید ره انجام مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین صبح امروز(یکشنبه) در مراسم بهره برداری از بالگرد جدید این سازمان در مرکز خدمات هواپیمایی قزوین گفت: بالگرد دایمی هلال احمر استان از مجهزترین بالگردهای کشور و از نوع دو موتوره و با ظرفیت13سرنشین از یک ماه پیش در اختیار ما قرار گرفته است.

وی در ادامه افزود: پیش از این یک فروند بالگرد به طور مشترک با استان گیلان داشتیم که استقرار موقت آن به صورت 15روز در ماه، تمام نیازهای ما را تامین نمی‌کرد.

این مسئول ادامه داد: هم اکنون خوشبختانه با اختصاص بالگرد جدید و تامین آشیانه دایمی آن، گام‌های موثرتری در جهت تسریع خدمات امدادی در استان قزوین برداشته خواهد شد.

وی اضافه کرد: بالگرد دایمی تنها اقدام ما برای تقویت حزوه امدادی در استان نیست و هم اکنون در این خصوص 10طرح در دست اقدام داریم و برخی پایگاه‌های امداد و نجات ما که در قالب کانکس فعالیت می‌کردند در حال تبدیل شدن به ساختمان هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین تاسیس مجتمع توانبخشی را نیز از دیگر برنامه‌های اولویت دار این جمعیت در آینده اعلام کرد.  
انتهای پیام/2002

منبع: