آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۲۲۵۸۷۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ساعت: ۹:۴۹ ↗ لینک کوتاه

با ارسال نامه ای؛

درخواست بیشرمانه ضدایرانی ۲۳ مقام آمریکایی از ترامپ

بیست و سه مقام سابق ایالات متحده آمریکا با ارسال نامه ای به دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا از او خواسته اند با گروهک تروریستی مجاهدین خلق علیه جمهوری اسلامی ایران همکاری کند.

به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین ، بیست و سه مقام سابق ایالات متحده آمریکا با ارسال نامه ای به دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا از او خواسته اند با گروهک تروریستی مجاهدین خلق علیه جمهوری اسلامی ایران همکاری کند.

به گزارش صبح قزوین به نقل از منابع خبری متعدد در توئیتر این افراد که در بین آنها نام جان بولتون جمهوریخواه تندرو نیز دیده می شود از ترامپ خواسته اند تا از شورای ملی مقاومت(نام جدید تشکیلات تروریستی سازمان مجاهدین خلق)  در خصوص ایران مشورت گرفته و با آنها همکاری کند.

سوای از بولتون نام افراد دیگری از جمله رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک و جوزف لیبرمن نیز در میان نویسندگان نامه دیده می شود.

با این همه شاخص ترین چهره این نویسندگان جان بولتون است که سوابق بسیار روشنی در دشمنی با ایران دارد و در زمان جرج بوش پسر نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد بود.

او بارها در محافل رسانه ای و سیاسی ایران را بزرگترین حامی تروریسم در جهان معرفی کرده و گفته است که باید به هر وسیله ای با حکومت ایران ولو از طریق همکاری با گروههای مخالف از جمله مجاهدین خلق همکاری کرد.

این توصیه ها در حالی است که گروهک  مجاهدین خلق / منافقین یکی از بدنام ترین گروههای تروریستی در جهان شناخته می شوند که دستشان به خون بیش از 20 هزار شهروند بیگانه ایرانی آلوده است.
ا نتهای پیام/1404

منبع: خبرآنلاین