آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۲۲۱۱۸۳ کد خبرنگار: ۲۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۹/۲۹ ساعت: ۱۴:۳۳

رئیس پلیس راه استان قزوین:

سواری هیوندا عابر پیاده را به کام مرگ فرستاد

رئیس پلیس راه قزوین بیان کرد: رانندگان سمند و سواری هیوندای شاسی بلند در سلامت به سر می‌برند و فقط عابر پیاده در گذر از اتوبان به علت تصادف فوت شد.

سرهنگ نصرالله بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ، با اشاره به وقوع یک تصادف در بامداد امروز اظهار کرد: پیش از اذان صبح امروز(دوشنبه) شاهد وقوع یک تصادف در اتوبان قزوین- زنجان روبروی توربین‌های شهرک کهک بودیم.

وی در ادامه افزود: در این حادثه راننده سواری سمند به علت نامشخصی از جاده به سمت چپ منحرف شده و به گاردیل وسط اوتوبان برخورد می‌کند و به واسطه خسارت ایجاد شده در لاین 2 خودروی خود را متوقف می‌کند.

رئیس پلیس راه قزوین ادامه داد: با وقوع این حادثه راننده سواری سمند از خودروی خود پیاده شده و در فاصله 50 متری ماشین خود می‌ایستند تا بقیه رانندگان را نسبت به حادثه ایجاد شده مطلع کند.

وی اذعان کرد: اما در همین فاصله سواری هیوندای شاسی بلندی ابتدا با عابر پیاده ای تصادف کرده و سپس با سمند برخورد می‌کند.

بیگلری عنوان کرد: در این تصادف 50 درصد راننده سواری هیوندای شاسی بلند به دلیل عدم توجه به جلو و 50 درصد هم عابر پیاده که از اتوبان عبور می‌کرده مقصر هستند.

وی گفت: رانندگان سمند و سواری هیوندای شاسی بلند در سلامت به سر می‌برند و فقط عابر پیاده در گذر از اتوبان به علت تصادف فوت شد.
انتهای پیام/2002