آخرین اخبار استان قزوین

انفجار گاز  یک کشته و ۸ مصدوم بر جای گذاشت/ معرفی ۲ کارخانه متخلف به مراجع قضایی
کد خبر: ۲۱۵۹۱۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ساعت: ۹:۲ ↗ لینک کوتاه

حوادث در استان؛

انفجار گاز یک کشته و ۸ مصدوم بر جای گذاشت/ معرفی ۲ کارخانه متخلف به مراجع قضایی

معرفی ۲ کارخانه متخلف به مراجع قضایی و انفجار گاز در اقبالیه با یک کشته و ۸ مصدوم از مهم‌ترین اخبار حوادث استان قزوین است.به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین ، انفجار بخاری گازی مرد 30 ساله قزوینی را راهی مرکز آموزشی - درمانی شهید رجایی قزوین کرد.

براساس ارزیابی تیم درمانی مرد دچار سوختگی 25 درصد شده و با مراقبت‌های پزشکان و پرستاران پس از انجام پنج عمل جراحی، حالش رو به بهبود است.

علی طارمی‌ها متخصص جراحی و سوختگی مرکز درمانی شهید رجایی درباره وضعیت این بیمار اظهار داشت: بیمار از ناحیه دو دست، سر و صورت، قفسه سینه و شکم دچار سوختگی عمیق شده که در عمل‌های جراحی اندام‌های سوختگی بیمار ترمیم شد.

2 کارخانه و یک واحد تولیدی به مراجع قضایی معرفی شدند
در چهارمین نشست کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی امور بهداشتی - درمانی استان قزوین پرونده تخلفاتی دو کارخانه تولیدکننده محصولات آرایشی - بهداشتی به دلیل رعایت نکردن مسائل بهداشتی، کم فروشی و تولید محصول بدون أخذ مجوزهای بهداشتی یا برخلاف پروانه‌های صادره و همچنین یک واحد تولیدی که بدون أخذ مجوزهای بهداشتی و با نام و آدرس‌های جعلی اقدام به تولید دستمال‌های کاغذی می‌کرد مورد بررسی قرار گرفت و به دلیل محرز بودن تخلفات به مراجع قضایی معرفی شدند.

براسای ارزیابی‌ها میزان تخلفات این واحدها بیش از یک میلیارد و 48 میلیون ریال برآورد شد.

لازم به ذکر است در این مراسم در مورد پرونده‌های تخلفات بهداشتی واحدهای صنفی و نحوه ارسال پرونده‌ها به مراجع قضایی بحث و تبادل نظر شد و برای بهبود و سهولت روند رسیدگی و ارسال پرونده ها به مراجع قضایی تصمیمات لازم اتخاذ شد.

انفجار گاز در اقبالیه یک کشته و 8 مصدوم بر جای گذاشت
انفجار گاز و ریزش آوار در منزل مسکونی شهر اقبالیه یک کشته و 8 مصدوم بر جای گذاشت.
به گفته مدیرکل ستاد بحران استانداری قزوین در این حادثه 9 نفر در زیر آوار گرفتار شده بودند که متاسفانه یک زن جان باخت.
گروسی از انجام عملیات جستجو به منظور اطمینان از گرفتار نبودن افراد در زیر آوار توسط سگ‌های زنده‌یاب خبر داد.
انتهای پیام/2002

منبع: تسنیم

دیدگاه ها