آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۲۱۵۳ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

نوعی مقدم:

پیشرفت های نظامی امروزایران دشمن را زمین گیر کرده است

رحیم نوعی اقدم گفت: امروز، پیشرفت های نظامی ایران دشمن را زمین گیر کرده و آنها را با بحران مواجه کرده است.

به گزارش صبح قزوین، رحیم نوعی اقدم، درپنجمین کنگره لاله های زهرایی ،که به مناسبت گرامیداشت یاد وخاطره ی شهید رضاحسن پور و به همت سپاه صاحب الامر (عج) استانشب گذشته، در سالن آمفی تئاترشهدای گمنام دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، برگزارشد گفت: مردم قزوین، افتخار کنید وباعزت سرتان را بالا بگیرید، سرمایه های بزرگی همچون شهدا را در اختیار دارید وقطعاً خداوند به برکت خون این شهدا به شما ونسل های بعدی عنایات فراوانی را ارزانی می دارد.

وی گفت:استان قزوین را با شهدایی که تقدیم اسلام وانقلاب کرده وبا دیانت ومردانگی اش می شناسند.
زمانی که امام خمینی(ره) ندای هل من ناصرینصرنی سرداد مردم قزوین ازهمه چیزشان گذشتند وچنان زیبایی آفریدند که دنیا از مطالعه ی آن اظهار عجز می کند.

من به عنوان رزمنده ی گردان عاشورا صادقانه اعلام می کنم که نوکرشما خانواده ی شهدا وشما ملت عزیز هستم.
امروز مسئولین ودر راس آنها مقام معظم رهبری خودشان را نوکر این مردم می پندارند وهر مسئولی که خدمت گذار تر باشد بزرگتر است، زیرا این ملت قدر شناس است، این ملت پیرو رهبر و شهیدانش است.

رحیم نوعی اقدم اضافه کرد: به برکت خون شهدا وبا پایداری مردم، امروز، نظام مقدس جمهوری اسلامی، با اقتدار همچون ستاره ای درخشان می درخشد.

به برکت خون شهدا امروز شاهد پیشرفت های زیادی در زمینه های علم وفناوری هستیم، در این زمینه دانش هسته ای که به فضل الهی به آن دست یافته ایم یکی از مهم ترین دستاوردهای جمهوری اسلامی به حساب می آید.
تهدیدات وتحریم هایی که دشمن علیه کشور ما اجرایی کرده نشان دهنده ی قدرتمندی کشور ما در دنیاست وکشورهای غربی از به تسلیم در آوردن ما در مقابل این گونه تهدیدات به عجز افتاده اند.

وی تصریح کرد: در سال های پیروزی انقلاب هم شاهد این گونه تهدید ها وتحریم ها از سوی دولت های بیگانه بوده ایم وتوانستیم با درایت امام خمینی (ره)به پیروزی نائل آییم.

امروز، هدف امریکا واستکبار جهانی این است که به هر قیمتی ازرهبر ما بیعت بگیرند، امام راحل با شعارهیهات من الذله و با رمز لا حول ولا قوه الا باالله در مقابل دشمن ایستادگی کرد.
کشورهای مستکبر دیروز برعلیه امام خمینی (ره) تاختند،امروز برعلیه رهبرانقلاب، به هوش باشید، زیرا تهدید همان تهدید است و تحریم همان تحریم.

این رزمنده ی دفاع مقدس با بیان این مطلب که امروزه پیشرفت های نظامی ایران دشمن را زمین گیر کرده گفت: دستیابی ایران به مجهز ترین سلاح ها باوجود تهدیدها وتحریم های گوناگون ستودنی است ومدیریت رهبرمعظم انقلاب در اداره ی امور کشور دشمن را به بن بست رسانده است.
در جنگ های لبنان سلاح ها وتجهیزاتی که ایران در اختیاراین کشور قرار داد، باعث شد تا اسرائیل در حیرت وشگفتی عجیبی فرو رود.

در پایان، رحیم نوعی اقدم، برمواضع دشمن نسبت به ایران اشاره داشت وگفت: تحریم برای تنبیه کردن امت هاست وآمریکا هر کشوری را که با اهداف شوم او ناسازگاری کند را با ابزارهای گوناگونی همچون تحریم، تنبیه می کند.
در این بین ایستادگی مردم وقدرت صبروتحملشان باید زبان زد خاص وعام باشد.

 انتهای پیام/2003/خ