آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۱۹۲۹۵۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۳/۱۱ ساعت: ۱۴:۵۶ ↗ لینک کوتاه

بیانیه دانش آموزان خطاب به مسئولین قضایی استان:

واهمه‌ای از هیاهوی شیطان صفتان به خود راه ندهید و همچنان محکم و انقلابی قدم بردارید

دانش آموزان استان قزوین طی بیانیه‌ای خطاب به مسئولین قضایی استان اعلام کردند: واهمه ای از هیاهوی شیطان صفتان به خود راه ندهید و همچنان محکم و انقلابی قدم بردارید

به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین ، بیانیه جمعی از دانش آموزان استان قزوین در حمایت از مسئولین قضایی استان به شرح زیر است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ ٱللَّهَ يَأْمُرُ بِٱلْعَدْلِ وَٱلْإِحْسَٰنِ وَإِيتَآئِ ذِى ٱلْقُرْبَىٰ وَيَنْهَىٰ عَنِ ٱلْفَحْشَآءِ وَٱلْمُنكَرِ وَٱلْبَغْىِ يَعِظُكُمْ لَعَلَّكُمْ تَذَكَّرُونَ (سوره مبارکه نحل، آیه شریفه 90)

خداوند به عدل و احسان و بخشش به نزدیکان فرمان می‌دهد؛ و از فحشا و منکر و ستم، نهی می‌کند؛ خداوند به شما اندرز می‌دهد، شاید متذکّر شوید!

در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی ایران همواره منادی عدالت خواهی و عدالت طلبی در سراسر جهان و یاور مظلومان در اقصی نقاط عالم بوده است. اما متاسفانه پس از گذشت 38 سال هنوز هم خبرهای بسیاری از مفاسد فرهنگی در سطح خرد و کلان به گوش می‌رسد که به هیچ وجه شایستهٔ هویت اسلامی جمهوری اسلامی ایران نیست و شایسته است مسئولین امر با برنامه ریزی دقیق تر در جهت پیشگیری و برخورد و با عوامل گسترش فساد به صورت جدی تر وارد عمل شوند.

در ادامه این بیانیه آمده است: از سوی دیگر هر چقدر برخورد با هتاکان با ارزش‌های اخلاقی، دینی و اسلامی دقیق‌تر و قاطعانه‌تر باشد صدای ضجّه بلندگوهای استکبار بلندتر خواهد شد؛ لذا از هیاهو، قیل و قال و فریادهای دشمنان خدا و بشریت و انسانیت نباید هراس به خود راه داد. استکبار و نوچه هایش بدانند ملت ایران اجازه نخواهد داد کسی به ارزش‌های انقلابی و دینی و ایمانی مردم تعرض کند و چنانچه کسی جسارت این کار را به خود بدهد قطعاً با مشت کوبنده ملت روبرو خواهد شد. اقدام فرزندان این ملت در قوه قضائیه در برخورد با هنجارشکنان ارزشهای ملت، یکی از همین اقدامات شایسته بود که در استان شهید پرور قزوین، مهد دلیران و خواستگاه عالمان برجسته دینی و انقلابی انجام شد و با شنیدن این برخورد به هنگام، سریع و قاطعانه مسئولین دادگستری قزوین، ملت ایران بر تمامی انها آفرین می گوید.

در پایان این بیانیه آمده است: ما دانش آموزان حمایت خود را از اجرای قانون توسط مجریان قوه قضائیه و دادگستری قزوین در برخورد قاطعانه با عوامل برگزاری برنامه غیر دینی، غیر فرهنگی و غیر اخلاقی جمعی از افراد غافل و منحرف را اعلام میداریم و به مسئولین می‌گوییم واهمه‌ای ازهیاهوی شیطان صفتان به خود راه ندهید و همچنان محکم و انقلابی قدم بردارید و بدانید دست حق پشتیبان شماست.
انتهای پیام/

منبع: