آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۱۸۶۱۸۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۲/۳۰ ساعت: ۹:۴۹ ↗ لینک کوتاه

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین:

بدعهدی‌های آمریکا در برجام غیرقابل اعتماد بودن آنها را به اثبات رساند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با اشاره به اینکه مذاکرات بدعهدی‌های آمریکا را ثابت کرد، بیان کرد: علی رغم اینکه مقام معظم رهبری فرمودند نسبت به غرب خوشبین نیستند چون بدعهدی‌ها فراوانی داشته‌اند.

به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین، ایوب رحیمی، معاون امنیتی و سیاسی استانداری قزوین در عصر روز گذشته(چهارشنبه) در  همایش «نگرانی مشترک» پیرامون نامه مقام معظم رهبری به جوانان غرب اظها کرد: هرگاه ظلمی اتفاق افتاده جوانان با توجه به روحیه عدالت‌خواهی و ظلم ستیزی در صف اول مقابله با آن قرار داشته‌اند.

وی افزود: در انقلاب اسلامی اولین گروهی که وارد میدان شد و به حکومت ظالمانه اعتراض کرد جوانان بودند که به ندای رهبر انقلاب اسلامی لبیک گفتند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطرنشان کرد: جوانان این مرز و بوم در ۸ سال جنگ تحمیلی حضوری غرور آفرین و مهمی را ایفا کردند.

این مسئول با اشاره به بمباران تبلیغاتی غرب بر اذهان جوانان، تصریح کرد: دنیای غرب با تبلیغات گسترده در جهت انحراف افکار جوانان از مسیر اصلی در جهت منافع شوم خود گام برمی‌دارند.

رحیمی در ادامه گفت: دشمنان با استفاده از ابزارهایی مانند تولید فیلم‌های مبتذل و پخش آن از طریق ماهواره، اینترنت و فضای مجازی در مسیر شبیخون فرهنگی و انحراف جوانان ایرانی تلاش می‌کنند.

وی تاکید کرد: امروز دشمنان توطئه های فرهنگی خود را برای انحراف نسل جوان گسترش داده‌است، سربازان جبهه فرهنگی و جوانان باید با هوشیاری کامل در برابر این توطئه‌ها ایستادگی کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار یادآور شد: دشمنان پس از جنگ سخت و جنگ نرم اکنون دست به فشارهای ظالمانه اقتصادی زدند و در دنیا تبلیغ کردند که ایران اهل گفتمان و پایبندی به قوانین نیست.

این مسئول بیان کرد: علی رغم اینکه مقام معظم رهبری فرمودند نسبت به غرب خوشبین نیستند چون بدعهدی‌ها فراوانی داشته‌اند اما تیم مذاکره کننده ایران پای مذاکرات با سران غرب و آمریکا نشست.

رحیمی ادامه داد: اکنون می‌بینیم که ایران به توافقات خود عمل کرده ولی آمریکا به تعهدات و حرف‌هایی که زدند عمل نکرده و در اجرایی کردن برجام بهانه‌های مختلفی می‌آورد.

وی ابراز کرد: ایران در این مذاکرات صلح طلبی را به دنیا ثابت کرد اما آمریکا بدعهدی و دروغ‌گویی خود را به نمایش گذاشت.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: اتحاد مردم و مسئولان موجب سازندگی کشور و رفع مشکلات زندگی می‌شود.

رحیمی در پایان بیان کرد: انتقادهای سازنده از مسئولان موجب ارتقاء پیشرفت و سازندگی کشور می‌شود.

انتهای پیام/2002

منبع: شاخص نیوز