آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۱۳۶۲۳۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ ساعت: ۹:۱۴ ↗ لینک کوتاه

در هفته گذشته؛

فعال‌ترین‌ روابط عمومی های ادارات این هفته قزوین

هفته گذشته روابط عمومی سازمان ورزش و جوانان از میان روابط عمومی‌های ادارات استان بیشترین میزان فعالیت را به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ، میزان فعالیت روابط عمومی ادارات استان در درج خبر در وبگاه رسمی دستگاه مربوطه از دهم الی شانزدهم بهمن ماه در پایگاه خبری صبح قزوین ، مورد بررسی قرار گرفته است که سازمان ورزش و جوانان با درج 49 خبر بالاترین میزان فعالیت را به خود اختصاص داده است.

لازم به ذکر است به دلیل ارتباطات وسیع استانداری با ادارات و نهادهای مختلف، قطعا تعداد اخبار مندرج در سایت این اداره بیشتر از سایر دستگاه‌هاست، به همین دلیل زین پس تعداد اخبار روابط عمومی استانداری باسایر ادارات مقایسه نمی‌شود.

پایگاه‌های اطلاع رسانی آب و فاضلاب، بازرسی کار، ثبت اسناد، شورای حل اختلاف و تاکسیرانی بدون تولید هیچ خبری، کمترین میزان فعالیت را در هفته گذشته داشته‌اند.

از میان دانشگاه‌های استان، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی با درج 20 خبر بیشترین میزان فعالیت و دانشگاه‌ علمی کاربردی با درج 2 خبر پایین‌ترین میزان فعالیت را به خود اختصاص داده‌اند.

البته بدیهی است که دستگاه‌ها به واسطه نوع فعالیت و گستردگی مخاطبین، میزان تولیدات خبری متقاوتی داشته باشند.
طی بررسی های انجام شده در جدول زیر میزان فعالیت روابط عمومی‌های دستگاه‌ها بیان شده است.

لازم به ذکر است امکان درج تعداد اخبار برخی سازمان‌ها به دلایل مختلف اعم از مشکلات سایت ارگان‌ها، عدم وجود تاریخ و آرشیو اخبار، وجود نداشته است.

انتهای پیام/۹۰۰۳

منبع: