آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۱۳۱۹۹۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۳ ساعت: ۹:۱۹ ↗ لینک کوتاه

فعالیت روابط عمومی ادارات قزوین در هفته‌ای که گذشت؛

سازمان ورزش و جوانان و آموزش و پرورش در صدر فعال‌ترین‌های استان

هفته گذشته روابط عمومی سازمان ورزش و جوانان و آموزش و پرورش از میان روابط عمومی‌های ادارات استان بیشترین میزان فعالیت را به خود اختصاص داده‌ند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی   صبح قزوین ، میزان فعالیت روابط عمومی ادارات استان در درج خبر در وبگاه رسمی دستگاه مربوطه از تاریخ بیست و ششم دی ماه الی دوم بهمن ماه در پایگاه خبری   صبح قزوین ، مورد بررسی قرار گرفته که سازمان ورزش و جوانان با درج 49 خبر و اداره آموزش و پرورش با 47 خبر بالاترین میزان فعالیت را به خود اختصاص داده‌اند.

لازم به ذکر است به دلیل ارتباطات وسیع استانداری با ادارات و نهادهای مختلف، قطعا تعداد اخبار مندرج در سایت این اداره بیشتر از سایر دستگاه‌هاست، به همین دلیل زین پس تعداد اخبار روابط عمومی استانداری باسایر ادارات مقایسه نمی‌شود.

پایگاه‌های اطلاع رسانی تاکسیرانی، شورای حل اختلاف، بازرسی کار و مخابرات بدون تولید هیچ خبری، کمترین میزان فعالیت را در هفته گذشته داشته‌اند.

از میان دانشگاه‌های استان، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی با درج 23 خبر بیشترین میزان فعالیت و دانشگاه‌ علمی کاربردی و آزاد باراجین با درج 3 خبر پایین‌ترین میزان فعالیت را به خود اختصاص داده‌اند.

البته بدیهی است که دستگاه‌ها به واسطه نوع فعالیت و گستردگی مخاطبین، میزان تولیدات خبری متقاوتی داشته باشند.

طی بررسی های انجام شده در جدول زیر میزان فعالیت روابط عمومی‌های دستگاه‌ها بیان شده است.

لازم به ذکر است امکان درج تعداد اخبار برخی سازمان‌ها به دلایل مختلف اعم از مشکلات سایت ارگان‌ها، عدم وجود تاریخ و آرشیو اخبار، وجود نداشته است.

انتهای پیام/۹۰۰۳

منبع: