گروه‌های همیار بهزیستی قزوین تسهیلات بلا عوض دریافت می‌کنند
یکشبه 5 اسفند 1397

گروه‌های همیار بهزیستی قزوین تسهیلات بلا عوض دریافت می‌کنند

کد خبر: 52013/ کدخبرنگار : 46/ تاریخ انتشار: 1394/05/21


صبح قزوین: معاون اجتماعی بهزیستی استان قزوین گفت: گروه‌های همیار با حداقل 5 نفر عضو به صورت تعاونی‌هایی تشکیل می‌شود و به هر گروه حداکثر 300 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض در جهت خرید تجهیزات داده می‌شود.بهاره رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح قزوین درقزویناظهار داشت: در حال حاظر 13 گروه فعال در قالب گروه همیار در استان مشغول فعالیت هستند که در چند روز اخیر دو گروه همیار زنان سرپرست خانوار در شهرستان‌های البرز و تاکستان با زمینه فعالیت اقتصادی خیاطی و فروش کالاهای ارزان قیمت افتتاح شد.


معاون اجتماعی بهزیستی استان قزوین در رابطه با اعتبارات تخصیصی بلاعوض به گروه همیاران خاطرنشان کرد: گروه‌های همیار با حداقل 5 نفر عضو به صورت تعاونی‌هایی تشکیل می‌شود و به هر گروه حداکثر 300 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض در جهت خرید تجهیزات داده می‌شود.

رحمانی در رابطه با حمایت‌ها بهزیستی از گروه‌های همیار بیان کرد: سازمان بهزیستی استان قزوین تا زمانی که گروه‌های همیار به بازده اقتصادی برسند از آنها حمایت خواهد کرد.

وی در رابطه با اهداف شکل‌گیری گروه‌های همیار در قزوین عنوان کرد:گروه‌های همیار با اهداف تولید اقتصادی، پیشزفت سطح زندگی مددجویان و مشارکت و همکاری توانمندیهای حرفه‌ای و اجتماعی در استان قزوین شکل گرفته و در حال فعالیت هستند.

معاون اجتماعی بهزیستی استان قزوین در رابطه با زمینه‌های فعالیت گروه‌های همیار خاطرنشان کرد: زمینه‌های فعالیت گروه‌های همیار متفاوت است و شامل فعالیت‌های مختلف اعم از فعالیت‌های خدماتی، آموزشی، تولیدی و غیره است که به صورت دولتی و هم غیردولتی مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام/ ی

 منبع خبر : تسنیم قزوین

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.