55مورد نقل و انتقال تاکسی در دو ماهه گذشته در سازمان به ثبت
سه شبه 27 آذر 1397

مسئول صدور پروانه سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:

55مورد نقل و انتقال تاکسی در دو ماهه گذشته در سازمان به ثبت رسید

 55مورد نقل و انتقال تاکسی در دو ماهه گذشته در سازمان به ثبت رسید
کد خبر: 48501/ کدخبرنگار : 36/ تاریخ انتشار: 1394/05/18 ساعت : 10:55 AM


مسئول صدور پروانه سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: 55مورد نقل و انتقال تاکسی در دو ماهه گذشته در این سازمان به ثبت رسیده است.به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین، عباس حداد افزود: یکی از فعالیت های تعاونی تاکسیرانی، خرید و فروش تاکسی ها است.
وی اضافه کرد: برای مبادله تاکسی فروشنده باید از واحدهای صدور پروانه، بازرسی، امور شرکت ها و صندوق سازمان تسویه حساب های مورد نیاز را انجام دهد تا هنگام سندزدن با مشکلی روبرو نشود.
مسئول صدور پروانه سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین عنوان کرد: خریدار تاکسی نیز باید فیش های مربوط به نقل و انتقال بابت صدور پروانه بهره برداری، صدور دفترچه و پذیرش پرونده از واحدهای مربوطه دریافت کرده و نسبت به پرداخت مبالغ آن اقدام کند.
وی با بیان این که رانندگان متقاضی خرید تاکسی باید از شرایط خاصی برخوردار باشند، خاطرنشان کرد: فردی که اقدام به خرید تاکسی می کند باید از شرایط خاصی از قبیل دارابودن گواهینامه معتبر پایه2، سن23 سال تمام، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، متاهل بودن و برخی دیگر از شرایط عمومی برخوردار باشد.
مسئول صدور پروانه سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین با اشاره به تعداد نقل و انتقالات صورت گرفته در دو ماهه گذشته تصریح کرد: در خرداد ماه و تیرماه سال جاری 55 مورد نقل و انتقال تاکسی در این سازمان صورت گرفته است.
مسئول صدور پروانه سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین یادآور شد: برای تعویض پلاک و سندزدن قطعی تاکسی نیز نامه تعویض پلاک و سند قطعی توسط سازمان تاکسیرانی قزوین صادر می شود.انتهای پیام/7008

منبع خبر : تاکسیرانی قزوین

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.