مردم به دشمن ثابت کرده‌اند، نمی‌تواند انقلاب را به چالش بکشد
شنبه 27 بهمن 1397

نماینده مردم تاکستان در مجلس:

مردم به دشمن ثابت کرده‌اند، نمی‌تواند انقلاب را به چالش بکشد

مردم به دشمن ثابت کرده‌اند، نمی‌تواند انقلاب را به چالش بکشد
کد خبر: 333927/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/11/22 ساعت: 3:38 PM


نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: از پیام‌های حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن به دشمن این بود که شما فکر نکنید می‌توانید نظام را به چالش بکشید و مردم را درمقابل این نظام قرار دهید، شما این آرزو را به گور خواهید برد.بهمن طاهرخانی در حاشیه راهپیمایی ۲۲بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین اظهار کرد: امروز حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن پیام گسترده و همگانی مردم به امریکا و متحدانش بود که دست از توطئه گری خود بردارند.

وی افزود: استکبار جهانی باید بداند که مردم ما دست از آرمان‌های دینی و ملی خود برنمی‌دارند و برای حراست از این کشور و نظام خود همیشه در صحنه هستند.

این نماینده مجلس ابراز کرد: ملت ایران ثابت کرده اند که هرکجا و لحظه ای که مقام معظم رهبری مصلحت بدانند، حضور پیدا خواهند کرد و اقتدار و توانمندی خود را برای دفاع از کیان کشور خودشان نشان می‌دهند.

وی اذعان کرد: یکی دیگر از پیام‌های حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن به دشمن این بود که شما فکر نکنید می‌توانید نظام را به چالش بکشید و مردم را درمقابل این نظام قرار دهید، شما این آرزو را به گور خواهید برد.

این مسئول بیان کرد: پیام مهم دیگر حضور پرشور مردم این است که مسئولین ما به خودشان بیایند و کسانی که در وظیفه خود کوتاهی می‌کنند گره گشای مشکلات مردم شوند.

وی ادامه داد: این مردم به انقلاب و نظام خود وفادارند، مسئولین نیز باید در رفع مشکلات و دغدغه مردم به آنها خدمت کنند، مسئولین باید خدمتگزار مردم باشند مردم رای داده اند و آنها را پذیرفته اند، مردم وفاداریشان را نشان دادند و از نظام و کشور خود حراست کردند.

طاهرخانی گفت: برای ادامه مسیر انقلاب، وحدت و انسجام و و توجه آحاد مردم به شیطنت‌های دشمنان لازم است و هرگز مردم نباید حضور خود را در صحنه‌های مهم کشور مضایقه کنند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.