خط حزب‌الله ۱۷۲
شنبه 27 بهمن 1397

در چهل سالگی انقلاب؛

خط حزب‌الله ۱۷۲/ وعده دوم خدا +دانلود

خط حزب‌الله ۱۷۲/ وعده دوم خدا +دانلود
کد خبر: 333911/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1397/11/22 ساعت: 7:46 AM


ویژه‌نامه خط حزب‌الله به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با عنوان «وعده دوم خدا» منتشر شد.به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین، ویژه‌نامه خط حزب‌الله به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با عنوان «وعده دوم خدا» منتشر شد.

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خط حزب‌الله در سخن هفته این شماره خود آینده این انقلاب اسلامی را مورد بررسی قرار داده است، در بخشی از این متن چنین می‌خوانید: «حضرت ابراهیم، پیغمبر با آن عظمت، به خدای متعال می‌گوید می‌خواهم زنده شدن مرده‌ها را ببینم… بعد آن‌وقت خدای متعال فرمود: خیلی‌خب این کارها را بکن، تا به چشم خودت ببینی که خدای متعال مرده را این‌جوری زنده می‌کند. خب ما به چشم خودمان دیدیم؛ ما به چشم خودمان دیدیم که یک ملّتی با دست خالی در جنگ تحمیلی پیروز شد؛ یک ملّتی با تازه‌کار بودن در مسائل سیاسی و بین‌المللی، بر توطئه‌های دشمنان پیروز شد؛ یک ملّتی با اینکه در مقابلش یک جبهه‌ی قدرتمند مادّی شکل گرفته که از پشت خنجر می‌زنند، از جلو شمشیر می‌کشند، هیاهو می‌کنند، عربده می‌کشند، فلان می‌کنند، چهل سال است علیه ما دارند مرتّب توطئه می‌کنند، چهل سال هم هست مرتّب توطئه‌هایشان خنثی می‌شود؛ این‌ها را مگر نمی‌بینیم؟ این‌ها همان تجربه‌های ما است.»

انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ با «هدف حداکثریِ» نفی کامل نظام شاهنشاهی و استقلال از سلطه‌ی خارجی به پیروزی رسید و اکنون چهلمین بهار جوانی را پشت سرمی‌گذارد. اما این حادثه‌ی اجتماعی چرا ماند؟ راز ماندگاری این انقلاب چیست و برای استمرار و بهبود این وضعیت چه باید کرد؟ خط حزب‌الله در اطلاع‌نگاشت این هفته به برخی از عوامل این موضوع می‌پردازد.

برای دانلود شماره ۱۷۲ خط حزب‌الله روی عکس کلیک کنید

سایر بخش‌های نشریه که خواندن آن‌ها توصیه می‌شود نیز به شرح زیر است:


پنج مرحله انقلاب (زنجیره انقلاب)


با همه‌ی وجودم معتقدم آینده متعلق به ملت ایران است (آینده روشن)


وحدت کلمه رمز پیروزی ملت ایران بود (کلام امام)


دشمن دچار عقب ماندگی ذهنی است (محاسبات غلط دشمن)


راه میانه عقب ماندگی و غرب زدگی (صراط مستقیم انقلاب)


مهمترین کار انقلاب (عکس نوشت)


اگر زن‌ها نبودند این انقلاب پیروز نمی‌شد (زنان و انقلاب)


جوان‌های امروز اگر بهتر از جوانان دفاع مقدس نباشند، عقبتر نیستند (جوان مؤمن انقلابی)


انقلاب اسلامی ایران یک معجزه اجتماعی بود (معجزه انقلاب)


انقلاب دائم در حال رویش است (ریزش‌ها رویشه)

طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله، شماره ۱۷۲ هفته‌نامه نیز به ارواح طیبه "شهدای نهضت انقلاب اسلامی ایران" تقدیم می‌شود.انتهای پیام/1404با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.