دشمن به‌دنبال ایجاد ‌ناامیدی از طریق بزرگـنمایی مشکلات اقتصا
شنبه 27 بهمن 1397

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین:

دشمن به‌دنبال ایجاد ‌ناامیدی از طریق بزرگـنمایی مشکلات اقتصادی است

دشمن به‌دنبال ایجاد ‌ناامیدی از طریق بزرگـنمایی مشکلات اقتصادی است
کد خبر: 333845/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/11/18 ساعت: 7:56 AM


مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: بزرگنمایی و سیاه نمایی برای ازبین بردن امید و اعتماد به نفس و دستاوردهای انقلاب از نقشه‌های اساسی دشمن است.به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ چهارمین نشست از سلسله نشست‌های "دفاع همچنان باقی است"، شب گذشته (چهارشنبه) به همت طرف بسیج رسانه استان قزوین و با حضور "حسن شمشادی"، راوی جبهه‌های مقاومت سوریه در سالن جلسات شهید حسن پور برگزار شد.

محمد کشاورز در این جلسه اظهار کرد: چهارمین نشست از سلسله نشست‌های "دفاع همچنان باقی است" با موضوع تصویرساری‌های معکوس رسانه‌های بیگانه از دستاوردهای انقلاب برنامه‌ریزی شد.

وی ادامه داد: جنگ رسانه‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا امروز مردم چهارمین دهه انقلاب را گرامی داشته‌اند، چهل سالی که با فراز و فرود همراه بود و رسانه‌های داخلی و خارجی در حال ارائه گزارش و بررسی عملکرد این چهل سال هستند.

مسئول بسیج رسانه استان قزوین ابراز کرد: رسانه‌های بیگانه و نیروهای داخلی آن‌ها نقاب از چهره انداخته و با نقد غیرمنصفانه، سیاه نمایی و تصویرسازی معکوس سعی در ناکارآمد نشان دادن انقلاب دارند.

وی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی علی‌رغم حمله همه جانبه، در قلوب آزادیخواهان جاگرفته و پیشرفت آن بر کسی پوشیده نیست و موج امیدآفرینی و ایستادگی وجود دارد.

این مسئول عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند: "باید توجه داشت که نقد نباید با لحن و ادبیات بیگانگان مطرح شود، برخی بر این باورند که با نقد محبوب القلوب می‌شوند، این درحالی است که سیاه نمایی کار هنرمندانه‌ای نیست و باید دنبال راه حل و راه کار بود." 

وی افزود: باتوجه به بیانات رهبر معظم انقلاب، هم اکنون طراحی‌های اصلی دشمن که طی سال‌های اخیر با آن مواجه شده‌ایم، ایجاد ‌ناامیدی به آینده از طریق بزرگـنمایی کاستی‌ها و ضعف‌ها است.

کشاورز بیان کرد: مشکلات و ضعف‌ها واقعی هستند، اما دشمن با بزرگنمایی و سیاه نمایی برای ازبین بردن امید و اعتماد به نفس نقشه کشیده، زیرا این دو عنصر موفقیت و پیشرفت هستند.

وی در پایان گفت: در راستای از بین بردن و بی‌تاثیرکردن نقشه‌های دشمن، در کنار فعالیت رسانه‌ها لازم است مسئولان نیز برای رفع مشکلات تلاش کنند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.