محصولات کشت پاییزه بیمه می‌شوند
یکشبه 28 بهمن 1397

مدیر جهاد کشاورزی البرز:

محصولات کشت پاییزه بیمه می‌شوند

محصولات کشت پاییزه بیمه می‌شوند
کد خبر: 331593/ کدخبرنگار : 50/ تاریخ انتشار: 1397/08/07 ساعت: 10:32 AM


مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز گفت: توزیع بیمه‌نامه و ثبت‌نام بهره‌برداران بخش کشاورزی برای بیمه محصولات پاییزه توسط شرکت‌های خدمات بیمه‌ای در این شهرستان آغاز شده است.وحید یوسفلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: توزیع بیمه‌نامه و ثبت‌نام بهره‌برداران بخش کشاورزی برای بیمه محصولات پاییزه توسط شرکت‌های خدمات بیمه‌ای در این شهرستان آغاز شده که طرح بيمه محصولات پاییزه شامل گندم، جو آبی و دیم و کلزا است.

وی افزود: همچنین خرید بیمه‌نامه در دفاتر خدمات بیمه‌ای، مراکز جهاد کشاورزی شهرستان و نظام صنفی بخش کشاورزی امکان پذیر است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز پوشش بیمه‌ای را از جمله اقدامات خوب حمایتی دولت از کشاورزان دانست و گفت: در راستای حمایت از کشاورزان و تولیدات یخش كشاورزي هر ساله با آغاز كشت محصولات پاییزه طرح بیمه محصولات کشاورزی گندم، جو و کلزا در شهرستان البرز اجرا می‌شود.

یوسفلی افزود: عوامل و کارگزاران بیمه محصولات کشاورزی در این شهرستان مستقر و آماده ارایه خدمات به بهره برداران بخش هستند.

وی یادآور شد: کشاورزان و بهره‌برداران بخش کشاورزی این شهرستان می‌توانند با مراجعه به این دفاتر از خدمات بیمه ای پیش‌بینی شده بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/7003


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.