زمان قطعی برق ۲۶تا ۲۸مهرماه در استان قزوین اعلام شد
شنبه 29 دی 1397

از سوی اداره برق؛

زمان قطعی برق ۲۶تا ۲۸مهرماه در استان قزوین اعلام شد

 زمان قطعی برق ۲۶تا ۲۸مهرماه در استان قزوین اعلام شد
کد خبر: 331296/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/07/26 ساعت: 12:03 PM


به‌منظور پاره‌ای از عملیات و تعمیرات برق و همچنین جهت ممانعت از هرگونه خسارت احتمالی ناشی از قطعی برق به مشترکین استان قزوین ساعات و محدوده‌های قطع برق اعلام می‌شود.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده قطعی برق روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه از سوی روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق قزوین اعلام شد.

برق خیابان آزادی نبش کوچه ۲۲ واقع در شهر البرز نیز از ساعت ۱۰:۱۵ الی ۱۲:۱۵ و برق خیابان شیخ بهایی شمالی از ساعت ۹ الی ۱۱ امروز قطع می‌شود.

مردم بلوار امام خمینی (ره) نرسیده به درمانگاه واقع در آبیک و مردم محمدیه، روستای حصار خیابان طالقانی از ساعت ۱۰ الی ۱۲ امروز با قطعی برق روبرو می‌شوند.

همچنین برق روستای قره‌باغ تاکستان و برق روستای جهان‌آباد خرمدشت از ساعت ۹ الی ۱۱ در مورخه۲۶ مهرماه سال جاری قطع خواهد شد.

مردم ساکن در بیدستان روبروی الکل کشی و مردم شهرک صنعتی آبیک از ساعت۲۴:۰۰ الی ۲:۰۰بامداد باقطعی برق مواجه می‌‌شوند این در حالی است که برق خیابان میثم شهر البرز نیز از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱:۳۰ فردا قطع می‌شود.

مردم ساکن در خیابان سعدی فرعی جنوبی نیز از ساعت ۹ الی ۱۱ و مردم شهرک صنعتی اسفرورین از ساعت ۱۰ الی ۱۲ با قطعی برق روبرو می‌شوند این در حالی است که برق روستای جهان‌آباد خرمدشت از ساعت ۹ الی ۱۱ و برق جاده قزوین خیابان صنعت ۸ از ساعت ۱۱ الی ۱۳ در مورخه ۲۸ مهرماه سال جاری قطع خواهد شد.
انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.