پلمپ ۲واحد متخلف عرضه فرآورده‌های خام دامی
پنج شنبه 4 بهمن 1397

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز:

پلمپ ۲واحد متخلف عرضه فرآورده‌های خام دامی

پلمپ ۲واحد متخلف عرضه فرآورده‌های خام دامی
کد خبر: 331199/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/07/24 ساعت: 2:14 PM


رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز گفت: دو واحد متخلف عرضه‌ فرآورده‌های خام دامی در شهر محمدیه براساس گزارش دامپزشکی با دستور قضایی پلمپ شد.علی آقاجان‌نیا معلم در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: دو واحد عرضه‌ی فرآورده‌های خام دامی، که طی بازدید کارشناسان این اداره تخلفات بهداشتی‌شان محرز شده بود، با پیگیری‌های لازم و نهایتا صدور دستور مرجع قضایی، با همکاری نیروی انتظامی، پلمپ شد.

وی افزود: طی بازدید همکاران واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره دامپزشکی شهرستان البرز و مشاهده‌ی تخلفات گسترده‌ی این واحدها و نیز مسبوق به سابقه بودن این دست تخلفات از سوی متصدیان مربوطه، با پیگیری‌هایی که به عمل آمد دستور جلوگیری از فعالیت این مراکز متخلف اخذ و در راستای ارتقاء سطح بهداشت عمومی هر دو واحد پلمپ شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز ابراز کرد: واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره دامپزشکی شهرستان البرز مسئولیت نظارت بر عرضه‌ی بهداشتی فرآورده‌های خام دامی را بر عهده دارد.

وی در پایان گفت: عموم مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلفات بهداشتی می‌توانند مراتب را از طریق تلفن چهار رقمی ۱۵۱۲ گزارش نمایند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.