مراکز انتقال خون قزوین پذیرای اهداکنندگان خون در ماه محرم
یکشبه 27 آبان 1397

مدیرکل انتقال خون استان اعلام کرد:

مراکز انتقال خون قزوین پذیرای اهداکنندگان خون در ماه محرم

مراکز انتقال خون قزوین پذیرای اهداکنندگان خون در ماه محرم
کد خبر: 326031/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/06/21 ساعت: 8:56 AM


مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: مراکز انتقال خون استان قزوین علاوه بر روز‌های ماه محرم، در تاسوعا و عاشورا پذیرای اهداکنندگان خون است.به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین، محمدحسین برادران با اعلام اینکه مراکز انتقال خون قزوین پذیرای اهداکنندگان خون در ماه محرم است، اظهار کرد: مراکز انتقال خون استان قزوین علاوه بر روز‌های ماه محرم در تاسوعا و عاشورا پذیرای اهداکنندگان خون است.

مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: مردم نوع‌دوست و خیر استان سال گذشته در روز‌های نهم و دهم محرم ۸۶۴ واحد خون به بیماران نیازمند اهدا کردند.

این مسئول با بیان اینکه ساعات پذیرش مرکز خونگیری قزوین در ایام محرم از ساعت ۸ تا ۲۰ و در مرکز تاکستان از ساعت ۸ تا ۱۳ است، افزود: مرکز قزوین در روز سه شنبه بیست و هفتم شهریور از ساعت ۸ تا ۲۴ و در روز تاسوعای حسینی از ساعت ۹ تا ۲۴ و در عاشورای حسینی از ساعت ۹ تا ۲۱ فعال است.

برادران بیان کرد: همچنین مرکز پذیرش اهدای خون تاکستان سه‌شنبه بیست و هفتم شهریور و تاسوعای حسینی صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۳ و بعد از ظهر‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۲ دایر است و در روز عاشورای حسینی از ساعت ۹ تا ۱۷ آماده خدمت رسانی به اهدا کنندگان خون است.

مدیرکل انتقال خون استان قزوین با اشاره به حس نوع‌دوستی و کمک به بیماران در ایام عزاداری امام حسین(ع) تصریح کرد: هر ساله با فرارسیدن ماه محرم و صفر بر تعداد اهداکنندگان خون افزوده می‌شود.
انتهای پیام/2002


منبع خبر : شاخص نیوز

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.