ناراحتی داور بازی از برخورد نیروی انتظامی
چهار شنبه 1 اسفند 1397

ناراحتی داور بازی از برخورد نیروی انتظامی/ ممانعت از ورود خبرنگاران به خاطر کارت‌های قدیمی

کد خبر: 319457/ کدخبرنگار : 46/ تاریخ انتشار: 1397/05/12


دیدار دو تیم پرسپویلس و فولاد خوزستان از ساعت 20:45 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.به گزارش خبرگزاری صبح قزوین، دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان از ساعت 20:45 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد؛ این درحالی است که کمتر از یک ساعت به آغاز این دیدار باقی است و رفته به رفته به تعداد هواداران افزوده می‌شود. 

* بلیت جایگاه به اتمام رسیده است و بسیاری از هواداران از اینکهنتوانسته‌اند بلیت تهیه کنند ناراحت هستند و مجبورند بلیت طبقه بالا را تهیه کنند. 

* با توجه به اینکه هنوز کارت‌های جدید سازمان لیگ به دست بعضی از خبرنگاران و عوامل بازی نرسیده است ماموران نیروی انتظامی از حضور این افراد جلوگیری می‌کنند. 

* پارکینگ ورزشگاه آزادی در حال تکمیل شدن است. 

* بسیاری از هواداران خوزستانی هم در حال ورود به ورزشگاه هستند تا تیم محبوب خود را تشویق کنند. 

* از نکات قابل توجه این دیدار می‌توان به این اشاره کرد که نیروی انتظامی از حضور کمک داوران این دیدار به علت نداشتن کارت‌های جدید جلوگیری کردند. این  اتفاق باعث شد تا زرگر داور بازی از این اتفاق ناراحت شود و حتی قصد ترک کردن ورزشگاه آزادی را داشت.

* رفته به رفته به تعداد هواداران پرسپولیس افزوده می‌شود. با توجه به اینکه پرسپولیس نمی‌تواند تا نیم فصل بازیکن جدیدی جذب کند بسیاری از هواداران گران هستند تا ادامه فصل شرایط برای پرسپولیس سخت نشود. 

 

انتهای پیام/رمنبع خبر : ورزشی فارس

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.