مستند تلویزیونی «یاوران ولایت» تولید شد
دو شنبه 26 آذر 1397

به همت بسیج صداوسیمای قزوین؛

مستند تلویزیونی «یاوران ولایت» تولید شد

مستند تلویزیونی «یاوران ولایت» تولید شد
کد خبر: 318236/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/05/06 ساعت: 8:33 AM


به همت بسیج صداوسیمای قزوین مستند تلویزیونی «یاوران ولایت» تولید شد.ابوالفضل معصومی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین اظهار کرد: گروه تولیدات رادیویی و تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز قزوین در مستند تلویزیونی «یاوران ولایت» برنامه‌های بسیج برای بصیرت افزایی دانش آموزان را به تصویر کشیده است.

وی افزود: در این مستند عوامل برنامه ساز بسیج مرکز قزوین با حضور در طرح یاوران ولایت کلاس‌ها و فعالیت‌های فرهنگی بسیج برای بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به دانش آموزان را در قالب مستندی تلویزیونی به تصویر کشیده اند.

مدیرکل صدا و سیمای قزوین ابراز کرد: این مستند در اردوگاه شهید رجایی استان البرز تهیه و تولید شده است که دراین اردوگاه کلاس‌های حلقه صالحین، بصیرت افزایی، دشمن شناسی، معرفت افزایی و دوره‌های مدیریتی و مهارتی برای دانش آموزان منتخب دختر و پسر استان برگزار شد.

وی بیان کرد: گروه تولیدات رادیویی و تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز قزوین هم آثار و نتایج این کلاس‌ها را از زبان دانش آموزان و معلمان منتخب استان که در این دوره‌ها حضور داشتند ضبط و در قالب برنامه ای تلویزیونی تولید کرد.

این مسئول عنوان کرد: گروه تولیدات رادیویی و تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز قزوین در برهه‌های مختلف از فرصت‌های پیش آمده در دوره‌ها و اردوهای بسیج بهره برده و از این محمل‌ها برای تولید برنامه‌های رسانه‌های استفاده می‌کند.

وی گفت: مستند «یاوران ولایت» به تهیه کنندگی سعیدخورشیدی در 2 قسمت 20 دقیقه ای در گروه تولیدات رادیویی و تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز قزوین تولید شد که پس از طی مراحل تدوین از شبکه قزوین پخش خواهد شد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.