توزیع ۵۴ هزار و ۳۶۸ سری جهیزیه میان محرومان توسط سپاه پاسدار
جمعه 23 آذر 1397

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه:

توزیع ۵۴ هزار و ۳۶۸ سری جهیزیه میان محرومان توسط سپاه پاسداران

توزیع ۵۴ هزار و ۳۶۸ سری جهیزیه میان محرومان توسط سپاه پاسداران
کد خبر: 317402/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1397/05/01 ساعت: 11:36 AM


فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه با بیان اهمیت اقدامات سپاه پاسداران در حوزه محرومیت زدایی گفت: نیروی زمینی سپاه در حوزه محرومیت زدایی به عنوان ستون فقرات سپاه پاسداران عمل کرده است.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین ، سردار حزنی مسئول قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در مراسم اولین مرحله تحویل 8000 سری جهیزیه که در مشهد برگزار شد اظهار داشت: به یاری خدا زوج های جوان زندگی خوب و سعادتمندی داشته باشند و اقدامات اینچنینی مثمر ثمر خواهد بود. 

وی با اشاره به اقدامات سپاه در حوزه محرومیت زدایی افزود: سپاه در استان خراسان رضوی تاکنون 9 قرارداد عمرانی جهت عمران و آبادانی داشته که 4 میلیارد و 318 میلیون تومان برای 21  پروژه انجام شده است. طرح های دیگری به ارزش 6 و 39 میلیارد و 700 میلیون تومان، 3 میلیارد و 590 میلیون تومان ، 26 میلیارد و 655 میلیون تومان انجام شده است. قرارگاه ثامن الائمه نزسا نیز قریب به 11 میلیارد تومان جهت عمران و آبادانی استان خراسان رضوی هزینه کرده است. 

توزیع 54 هزار و 368 سری جهیزیه میان محرومان توسط سپاه پاسداران

سردار حزنی تصریح کرد: ما در کارهای عمرانی 3 هزار و 782 پروژه در استان خراسان رضوی به ارزش قریب به 93 میلیارد و 500 میلیون تومان انجام داده است. 5 هزار و 556 پروژه  غیر عمرانی به ارزش قریب به 32 میلیارد تومان انجام شده است. 

وی تاکید کرد: نیروی زمینی سپاه در بحث محرومیت زدایی به عنوان ستون فقرات سپاه و محوریت اصلی عمل کرده است. تاکنون سپاه 16000 جهیزیه با کمک های کمیته امداد ، موسسه حضرت رقیه تهیه کرده است و در استان های مختلف بخش قابل توجهی از آن توزیع شده است. 

سردار حزنی با بیان همت نیروی زمینی سپاه در تهیه جهیزیه برای زوج های جوان تاکید کرد: سپاه 54 هزار و 368 سری جهیزیه را از ابتدای طرح های محرومیت زدایی تهیه و توزیع کرده است. 

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: همه اقلام تهیه شده در جهیزیه ها ایرانی است و این حمایت از کالاهای ایرانی را نشان می دهد. 

انتهای پیام/1404منبع خبر : تسنیم

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.