#کامیون-نوشت ترند اول توئیتر فارسی شد
یکشبه 28 بهمن 1397

در پی حمایت‌های مردمی از یک میلیون کامیون دار؛

#کامیون-نوشت ترند اول توئیتر فارسی شد

#کامیون-نوشت ترند اول توئیتر فارسی شد
کد خبر: 317213/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/04/31 ساعت: 10:04 AM


در پی حمایت‌های مردمی از یک میلیون کامیون دار #کامیون-نوشت ترند اول توئیتر فارسی شد.به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین؛ بیش از یک ماه پیش بود که خبر رسید جمع کثیری از کامیون داران کشور در جاده‌ها دست به اعتراض زده اند و قصد دارند خواسته‌های صنفی خود را از طریق این اعتراض و کنار زدن کامیون‌های خود به گوش مسئولان برسانند.

کامیون داران کشور که گلایه‌های بسیاری از قبیل وضعیت بیمه ای، عدم افزایش کرایه‌ها، رقم نامناسب حقوق بازنشستگی و افزایش قیمت قطعات مورد نیاز کامیون‌ها را مطرح می‌کردند، اعتراض صنفی خود را در جاده ها انجام داده و اجازه ندادند کسی از این اعتراض به وجود آمده سوء استفاده کند.

همین اقدام کامیون داران نیز موجب شد تا این اعتراض در شرایط آرام پیش رفته و خواسته های این قشر زحمت کش جامعه نیز به بار بنشیند.

رانندگان کامیون در سراسر کشور از وقتی اعتصاب خود را شروع کردند به جای شعارهای سیاسی محبوب و مورد نظر ضد انقلاب، دست رد به تمام حاشیه سازی و فرافکنی‌های شبکه‌های معاند زده و با شعارهای صنفی و ارائه درخواست های خود از مسئولان، سرانجام به هدف خود نیز رسیدند. همین امر نیز موجب شد تا مسئولان امر به فکر افتاده و گام‌های مختلفی را برای حل مشکلات این قشر بردارند.

در کنار مسئولان اما مردم نیز از اقدام شایسته و قابل تقدیر کامیون داران حمایت کرده و در شبکه‌های مجازی هشتگ #کامیون_نوشت را راه اندازی کردند.

این حمایت مردمی تا جایی پیش رفت که این هشتگ در توئیتر به ترند اول فارسی تبدیل شد.
انتهای پیام/2002


منبع خبر : دانا

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.