۴۰ درصد مشترکین قبوض گاز خود را به صورت آنی، دریافت می‌کنند
پنج شنبه 2 اسفند 1397

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین:

۴۰ درصد مشترکین قبوض گاز خود را به صورت آنی، دریافت می‌کنند

۴۰ درصد مشترکین قبوض گاز خود را به صورت آنی، دریافت می‌کنند
کد خبر: 317198/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/04/31 ساعت: 9:24 AM


مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: حدود ۴۰ درصد مشترکین استان در سه شهر قزوین، تاکستان و محمود آباد قبوض گاز خود را به صورت آنی، دریافت می‌کنند.اسماعیل مفرد بوشهری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: این طرح با هماهنگی و همکاری امور بهره برداری و واحد فناوری و اطلاعات «IT»این شرکت درحال انجام است.

وی افزود: طرح صدور قبوض آنی به شکل آزمایشی در زمستان سال گذشته در شهر محمودآباد اجرایی شد.

این مسئول اذعان کرد: حدود ۴۰ درصد مشترکین استان در سه شهر قزوین، تاکستان و محمود آباد قبوض گاز خود را به صورت آنی، یعنی همزمان با مراجعه کنتور خوان و با توجه به قرائت آخرین مقدار مصرف گاز خود دریافت می‌کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با بیان اینکه فرایند کنتور خوانی، تهیه و توزیع صورتحساب، یک فرآیند هزینه بر و زمان بر است، افزود: با راه اندازی سامانه جدید قرائت و صدور آنی صورتحساب مشترکین گاز، شاهد تسهیل و تسریع در روند صدور قبوض مصرفی مشترکین خواهیم بود.

بوشهری درباره مزایای اجرای این طرح افزود: قرائت سریع و دقیق کنتور، از بین رفتن زمان قرائت و تحویل قبوض، کنترل و نظارت بر عملیات کنتورخوانی با استفاده از سامانه GPS، کاهش خطاهای انسانی قرائت، افزایش مهلت پرداخت قبوض گاز بهاء توسط مشترکین و اطمینان از عدم توزیع دیر هنگام قبوض از جمله ویژگی‌های این طرح است.

وی در پایان گفت: مطابق برنامه ریزی‌های انجام شده پس از دریافت بازخوردهای لازم از کیفیت اجرایی شدن این طرح و رفع اشکالات احتمالی به تدریج مشترکین سراسر استان قبوض گاز خود را به شیوه آنی دریافت خواهند کرد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.