جزئیات پرونده قتل یک زن در پارک بازی
پنج شنبه 22 آذر 1397

دادستان عمومی محمدیه تشریح کرد:

جزئیات پرونده قتل یک زن در پارک بازی

جزئیات پرونده قتل یک زن در پارک بازی
کد خبر: 316124/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/04/23 ساعت: 4:00 PM


دادستان عمومی و انقلاب محمدیه گفت: بامداد جمعه درگیری لفظی دو زن در پارک بازی شهر بیدستان برای سوار شدن فرزندشان به تاب زنجیری منجر به قتل شد.مهدی ولی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعیصبح قزوین اظهار کرد: بامداد جمعه درگیری لفظی دو زن در پارک بازی شهر بیدستان برای سوار شدن فرزندشان به تاب زنجیری منجر به قتل شد.

دادستان عمومی محمدیه در تشریح این خبر ادامه داد: 2 خواهر با یک زن در پارک بازی به خاطر سوار شدن فرزندشان به تاب زنجیری و عدم رعایت نوبت درگیر می‏‌شوند و سر مقتول در اثر برخورد با زمین ضربه دیده و جان خود را از دست می‌دهد، البته اظهار نظر دقیق در این رابطه منوط به دریافت نظریه پزشکی قانونی است.

وی اضافه کرد: این اتفاق ناشی از عدم کنترل خشم و عصبانیت بوده است و به نظر می‌‎رسد اگر مقداری خویشتن داری به خرج می‌دادند شاهد این اتفاق نمی‌بودیم.

دادستان محمدیه ابراز کرد: دو خواهر فعلا با قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شدند و بازسازی صحنه و بازجویی از شهود انجام خواهد گرفت.

ولی زاده اذعان کرد: اولیای دم در شهرستان هستند و هنوز برای طرح شکایت و یا طرح دعوا حضور پیدا نکرده‌اند، پرونده در مرحله تحقیقات است.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.