بشار اسد; همه اراضی سوریه را آزاد خواهیم کرد
شنبه 4 اسفند 1397

در نشستی در وزارت خارجه سوریه؛

بشار اسد: همه اراضی سوریه را آزاد خواهیم کرد/ آمریکا در روند سیاسی اختلال ایجاد می‌کند

بشار اسد; همه اراضی سوریه را آزاد خواهیم کرد/ آمریکا در روند سیاسی اختلال ایجاد می‌کند
کد خبر: 315495/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1397/04/19 ساعت: 11:47 AM


رئیس‌جمهور سوریه بار دیگر تأکید کرد همه مناطق تحت اشغال گروه‌های مختلف تروریستی در این کشور آزاد خواهد شد.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه تأکید کرد همه استانهای این کشور از اشغال تروریست‌ها آزاد خواهد شد.

بشار اسد همزمان با پیشروی سریع ارتش و نیروهای مقاومت در جبهه جنوبی با تشکیل نشستی در وزارت امور خارجه این کشور، درباره مسائل داخلی، منطقه‌ای، وضعیت سیاست بین‌الملل و اهداف سیاسی داخلی و خارجی دولت سوریه بحث کرد.

همه اراضی سوریه را آزاد خواهیم کرد/آمریکا در روند سیاسی اختلال ایجاد می‌کند

بشار اسد در ابتدا تأکید کرد دمشق «اراضی همه استانهای سوریه را بدون توجه به اینکه تحت کنترل چه کسی هستند، آزاد خواهد کرد.»

وی با بیان اینکه فرآیند بازسازی پساجنگ سوریه مهمترین اولویت دولت است، افزود: ما همزمان با عملیات‌های ضدتروریستی جاری، درگیر بازسازی اقتصاد ملی کشور خواهیم شد.

بشار اسد خطاب به مهاجران و پناهجویان سوری که هنگام جنگ کشور را ترک کردند ضمن دعوت از آنها به بازگشت به سوریه تأکید کرد: در شرایط کنونی برای دست‌یابی به توافق ملی، گفتگو میان گروه‌های مختلف مردم سوریه درهمه سطوح بسیار ضروری است.

رئیس‌جمهور سوریه در بخش دیگری از سخنان خود قدرتهای غربی و به‌ویژه آمریکا را به «مانع‌تراشی در پیشبرد روند سیاسی» در سوریه متهم کرد.

انتهای پیام/1404منبع خبر : باشگاه خبرنگاران

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.