ساعات کار ادارات تا اطلاع ثانوی به کاهش می‌یابد
چهار شنبه 21 آذر 1397

در استان قزوین؛

ساعات کار ادارات تا اطلاع ثانوی به کاهش می‌یابد

ساعات کار ادارات تا اطلاع ثانوی به کاهش می‌یابد
کد خبر: 314375/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/04/12 ساعت: 11:07 AM


استاندار قزوین گفت: به منظور مدیریت قطع آب و برق ساعت کار ادارات استان تا اطلاع ثانوی به 13 و 30 دقیقه کاهش می‌یابد.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ عبدالمحمد زاهدی، استاندار در شورای هماهنگی مدیریت بحران در استانداری قزوین اظهار کرد: هر برنامه ای که برای قطع آب و برق در دستور کار قرار می‌گیرد به مردم اعلام شود، تا مردم بدانند حداقل به اندازه نیاز خود آب را ذخیره کنند و برای برق نیز اطلاع داشته باشند.

وی ادامه داد: مشکل آب و برق در کشور به دو علت کاهش بارندگی و گرمای هوا ایجاد شده است و مشکل فنی جدی در این زمینه وجود ندارد که باید با مدیریت مناسب، این دوره را سپری کنیم.

شهرک انرژی را به‌زودی در استان راه‌اندازی می‌کنیم
این مسئول ادامه داد: به طور کلی باید برق و آب مکان‌هایی قطع شوند که فشار آنها به دولت و ادارات وارد شود و به صنایع و بیمارستان ها و مردم فشار وارد نشود.

وی ابراز کرد: دستگاه‌هایی که افزایش مصرف برق را داشته باشند با آنها برخورد خواهد شد و این امر دستور رئیس جمهور است که اجرایی خواهد شد.

استاندار قزوین بیان کرد: علت کمبود آب و برق نیز از طریق رسانه‌ها به اطلاع مردم رسانده شود و فرهنگ سازی در این زمینه در دستور کار قرار گیرد.

وی عنوان کرد: شرکت توزیع نیروی برق موظف است در زمان پخش فوتبال برق را قطع نکند و شهرداری‌ها آبیاری فضای سبز را از 10 شب تا 6 صبح انجام دهند.

زاهدی تصریح کرد: شهرک انرژی را به زودی در استان راه اندازی می‌کنیم که از پراکندگی مجوزهای احداث نیروگاه‌ها جلوگیری کرده و تمامی مجوزهای زیر 50 مگاوات در آنجا مستقر می شوند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.