347 کلاس برای اسکان فرهنگیان آماده شده است
شنبه 4 اسفند 1397

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبرداد:

347 کلاس برای اسکان فرهنگیان آماده شده است

347 کلاس برای اسکان فرهنگیان آماده شده است
کد خبر: 314211/ کدخبرنگار : 50/ تاریخ انتشار: 1397/04/11 ساعت: 1:20 PM


مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: برای اسکان فرهنگیان در فصل تابستان 16 پایگاه و 347 کلاس درس آماده و تجهیز شده است.سالار قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح قزوین با اشاره به اسکان مسافران در فصل تابستان اظهار کرد: از دوم تیرماه تاکنون ۷۷۴ خانوار در مراکز استان پذیرش شده‌اند.

وی افزود: ستاد اسکان فرهنگیان استان با 50 مدرسه و 16 پایگاه مرکزی پذیرای مسافران تابستانی است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین عنوان کرد: در مجموع ۳۴۷ کلاس برای اسکان مسافران آماده شده است که از این تعداد ۶۰ کلاس ویژه، ۱۸۲ کلاس نوع الف و ۱۰۵ کلاس از نوع ب است.

وی تصریح کرد: هزینه کلاس‌های ویژه برای فرهنگیان و خانواده‌های درجه اول آنها ۲۸هزار تومان و برای کارکنان دولت(لشکری و کشوری) 60500 تومان است.

قاسمی بیان کرد: هزینه کلاس‌های الف برای فرهنگیان و خانواده‌های درجه اول آنها ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان، کارکنان دولت ۴۶ هزار تومان و مشاغل آزاد ۷۲ هزار تومان است.

وی اضافه کرد: همچنین هزینه کلاس‌های ب برای فرهنگیان و خانواده‌های درجه اول آنها ۱۸ هزار، کارکنان دولت ۳۹ هزار تومان و مشاغل آزاد ۵۶ هزار تومان است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به اینکه پذیرش اسکان فرهنگیان به صورت الکترونیکی و حضوری است، گفت: سال گذشته ۷ هزار و ۲۴۵ خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان پذیرش شدند.

انتهای پیام/7003


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.