یک جام ، یک جهان
جمعه 23 آذر 1397

برنامه کامل بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی فوتبال ؛

یک جام ، یک جهان

یک جام ، یک جهان
کد خبر: 310693/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1397/03/22 ساعت: 4:19 PM


فقط دو روز دیگر به آغاز رقابت های جام جهانی 2018 فوتبال باقی مانده است، رقابت هایی که نگاه تمام دنیا را به خود جلب کرده است.



به گزارش سرویس ورزشی صبح قزوین،  پس فردا پنج شنبه و از ساعت روسیه از ساعت 19:30 بازی افتتاحیه خود را مقابل تیم ملی فوتبال عربستان برگزار می کند تا رقابت های جام جهانی به طور رسمی آغاز شود.

تیم ملی فوتبال کشورمان نخستین مسابقه خود را روز جمعه بیست و چهارم خرداد ماه برگزار می کند.

آنچه در ادامه می آید گروه بندی و سپس برنامه کامل جام جهانی است.

مقدماتی

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا، مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ، پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

گروه E: برزیل، سوئیس، کاستاریکا، صربستان

گروه F: آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

** برنامه بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

روز ۱

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه- عربستان ورزشگاه لوژنیکی

روز ۲

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ مصر- اروگوئه ورزشگاه اکاترینبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا- پرتغال ورزشگاه سوچی

روز ۳

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه- استرالیا ورزشگاه کازان

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین- ایسلند ورزشگاه اسپارتاک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ پرو- دانمارک ورزشگاه سارانسک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی- نیجریه ورزشگاه کالینینگراد

روز ۴

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا- صربستان ورزشگاه سامارا

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان-مکزیک ورزشگاه لوژنیکی

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل- سوئیس ورزشگاه روستوف

روز ۵

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد- کره جنوبی ورزشگاه نیژنی نووگورود

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک- پاناما ورزشگاه سوچی

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- تونس ورزشگاه وولگوگارد

روز ۶

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان- سنگال ورزشگاه اسپارتاک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا- ژاپن ورزشگاه سارانسک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه- مصر ورزشگاه سن پترزبورگ

روز ۷

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال- مراکش ورزشگاه لوژنیکی

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه- عربستان ورزشگاه روستوف

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا ورزشگاه کازان

روز ۸

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه- پرو ورزشگاه اکاترینبورگ

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- دانمارک ورزشگاه سامارا

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین- کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود

روز ۹

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل -کاستاریکا ورزشگاه سن پترزبورگ

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند- نیجریه ورزشگاه وولگوگارد

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس -صربستان ورزشگاه کالینینگراد

روز ۱۰

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک- تونس ورزشگاه اسپارتاک

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی- مکزیک ورزشگاه روستوف

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان- سوئد ورزشگاه سوچی

روز ۱۱

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس- پاناما ورزشگاه نیژنی نووگورود

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- سنگال ورزشگاه اکاترینبورگ

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان- کلمبیا ورزشگاه کازان

روز ۱۲

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه- روسیه ورزشگاه سامارا

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- مصر ورزشگاه وولگوگارد

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش- اسپانیا ورزشگاه کالینینگراد

روز ۱۳

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک- فرانسه ورزشگاه لوژنیکی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا- پرو ورزشگاه سوچی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین - نیجریه ورزشگاه سن پترزبورگ

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی- ایسلند ورزشگاه روستوف

روز ۱۴

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی- آلمان ورزشگاه کازان

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک -سوئد ورزشگاه اکاترینبورگ

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان-برزیل ورزشگاه اسپارتاک

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس- کاستاریکا ورزشگاه نیژنی

روز ۱۵

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- بلژیک ورزشگاه کالینینگراد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما- تونس ورزشگاه سارانسک

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن- لهستان ورزشگاه وولگوگارد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا- سنگال ورزشگاه سامارا

مرحله یک هشتم نهایی

روز ۱۶

۹ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۰/ C۱ - D۲، ورزشگاه کازان (بازی ۵۰)

۹ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ A۱ – B۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۴۹)
روز ۱۷

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ B۱ - A۲، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۵۱)


۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ D۱ - C۲، ورزشگاه نیژنی نووگورود (بازی ۵۲)

روز ۱۸

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ E۱ – F۲، ورزشگاه سامارا (بازی ۵۳)


۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۰/ G۱ - H۲، ورزشگاه روستوف (بازی ۵۴)

روز ۱۹

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/F۱ - E۲، ورزشگاه سن پترزبورگ (بازی ۵۵)


۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ G۲ - H۱، ورزشگاه اسپارتاک (بازی ۵۶)

مرحله یک چهارم نهایی

روز ۲۰

۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۴۹ - برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود (بازی ۵۷)


۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۳ - برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا (بازی ۵۸)

روز ۲۱
۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۵۵ - برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا (بازی ۶۰)

۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۱ - برنده بازی ۵۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۵۹)

مرحله نیمه نهایی

روز ۲۲

۱۹ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۷ - برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ (بازی ۶۱)

روز ۲۳

۲۰ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۹ - برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۶۲)

دیدار رده‌بندی

روز ۲۴
۲۳ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده بازی ۶۱ - بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ

دیدار فینال

روز ۲۵
۲۴ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۶۱ - برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی



انتهای پیام/1404



منبع خبر : جام جم آنلاین

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.