آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
سه شبه 27 آذر 1397

امروز ؛

آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
کد خبر: 309078/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1397/03/11 ساعت: 1:35 PM


داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد تا پایان امروز برای انتخاب رشته مهلت دارند.به گزارش سرویس دانشگاه  صبح قزوین، انتخاب رشته و همچنین ویرایش رشته/ محل‌ها برای داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد تا ساعت 24 امروز جمعه 11 خرداد ماه ادامه دارد.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۴۰ رشته/ محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.

داوطلبان با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org و با وارد کردن کُد ملی و داوطلبان اتباع غیرایرانی با وارد کردن کُد رهگیری به عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (در پایین کارنامه سازمان سنجش درج شده است) به عنوان رمز عبور می‌توانند وارد سامانه شده و نسبت به انتخاب رشته یا ویرایش در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

استثنائا در این نوبت تمامی داوطلبانی هم که قبلا اقدام به ویرایش کرده‌اند، می توانند در صورت تمایل مجدداً انتخاب رشته خود را ویرایش کنند. ویرایش اولویت‌های انتخابی داوطلبان فقط یک نوبت امکان پذیر است و هیچگونه درخواستی مبنی بر ویرایش مجدد امکان پذیر نیست.انتهای پیام/1404منبع خبر : جام جم آنلاین

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.