تمام خانوارهای شهری شهرستان آوج از گاز طبیعی برخوردار هستند
شنبه 27 بهمن 1397

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین:

تمام خانوارهای شهری شهرستان آوج از گاز طبیعی برخوردار هستند

تمام خانوارهای شهری شهرستان آوج از گاز طبیعی برخوردار هستند
کد خبر: 308487/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/03/07 ساعت: 11:36 AM


مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: از مجموع ۹۲ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان آوج، تاکنون ۸۹ روستا به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.اسماعیل مفرد بوشهری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: تاکنون ۹ هزار و ۹۸۷ خانوار روستایی در شهرستان آوج از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند که این مقدار معادل ۹۷ درصد خانوارهای روستایی این شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه تعداد روستاهایی که در منطقه آوج از نعمت گاز بهره مند بودند فقط ۲ روستا بود، افزود: خوشبختانه با اولویتی که در دولت برای گازرسانی به روستاها در سراسر کشور لحاظ شده است از سال ۱۳۹۲ تاکنون ۸۷ روستای آوج و آبگرم به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.

این مسئول اذعان کرد: تمام خانوارهای شهری شهرستان آوج به همراه ۳۹ واحد صنعتی و ۲ جایگاه CNG در این منطقه از گاز طبیعی برخوردار هستند و تاکنون بالغ بر ۸۱۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در این منطقه اجرا شده و افزون بر ده هزار انشعاب نیز نصب شده است.

وی، گاز طبیعی را عاملی تاثیر گذار در افزایش رفاه و رضایتمندی روستاییان دانست که با ایجاد مزیت‌ها و صرفه جویی های اقتصادی می تواند موجبات مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها را فراهم آورد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: از مجموع ۹۲ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان آوج، تاکنون ۸۹ روستا به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.