اقشار انقلابی در مستند رادیویی «منادیان آزادی» معرفی می‌شوند
شنبه 27 بهمن 1397

مدیرکل صداوسیمای مرکز استان قزوین:

اقشار انقلابی در مستند رادیویی «منادیان آزادی» معرفی می‌شوند

اقشار انقلابی در مستند رادیویی «منادیان آزادی» معرفی می‌شوند
کد خبر: 307230/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/02/30 ساعت: 1:25 PM


مدیرکل صداوسیمای مرکز استان قزوین گفت: رادیو قزوین اقشار و گروه های انقلابی استان را در مستند «منادیان آزادی» به مخاطبان معرفی می‌کند.ابوالفضل معصومی فر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین اظهار کرد: مستند رادیویی «منادیان آزادی» با هدف تبیین نقش گروه‌ها و اقشار مختلف جامعه در پیروزی و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی در رادیو قزوین تولید خواهد شد.

وی افزود: مستند «منادیان آزادی» به بررسی نقش «روحانیون»، «معلمان»، «دانشجویان»، «بانوان»، «بازاریان»، «کارگران» و «روستائیان» بعنوان قشرهای اثر گذار جامعه در پیروزی انقلاب اسلامی می‌پردازد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز استان قزوین تصریح کرد: با توجه به تعمیق و گستردگی نهضت انقلاب اسلامی در فضای داخلی کشور بویژه در لایه‌های مختلف جامعه، تمامی اقشار و گروه‌های اجتماعی و فرهنگی که می‌توانستند در جریان سازی و تسریع روند پیروزی و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی نقش داشته باشند؛ بعنوان گروه‌های فعال وارد صحنه شده و در عرصه های مختلف اتحاد و همبستگی انقلابیون و مبارزه با رژیم طاغوت را دنبال کردند.

وی اذعان کرد: در پی این روند نهضت انقلاب اسلامی در گستره‌ی وسیعی از اقشار و گروه‌های اجتماعی و فرهنگی به حرکت درآمد که در نهایت منجر به خیزش مردمی و قیام علنی علیه ظلم و طاغوت و پیروزی انقلاب شد؛ رادیو قزوین در مستند فاخر «منادیان آزادی» اقدامات و فعالیت‌های هریک از گروه‌های اجتماعی و فرهنگی فوق را بررسی و تبیین می‌کند.

این مسئول بیان کرد: مستند فاخر «منادیان آزادی» به تهیه کنندگی مرتضی نوری زاده در 7 قسمت 30 دقیقه ای در رادیو قزون تولید و پخش آن در نیمه دوم امسال همزمان با پخش برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شبکه‌ی استانی صدای مرکز قزوین آغازخواهد شد.
انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.