جمع آوری بیش از 655 میلیون تومان در طرح "مفتاح الجنه"
شنبه 27 بهمن 1397

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد قزوین اعلام کرد:

جمع آوری بیش از 655 میلیون تومان در طرح "مفتاح الجنه"

جمع آوری بیش از 655 میلیون تومان در طرح"مفتاح الجنه"
کد خبر: 307170/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/02/30 ساعت: 9:08 AM


معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد قزوین گفت: در ماه رمضان سال گذشته خیران در منزل هزار و 664 یتیم، هزار و 627 معلول و بیمار، 343 مددجوی سادات و 692 مددجوی مجری طرح اشتغال حاضر شدند که بیش از 655 میلیون تومان کمک جمع آوری شد.فرزاد فرهادی، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: طرح مفتاح الجنه با هدف آشنایی هرچه بیشتر خیران و نیکوکاران با تنگناهای نیازمندان و رفع مشکلات مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در ایام مختلف سال برگزار می‌شود که در ماه مبارک رمضان اجرای این طرح شتاب بیشتری می‌گیرد.

وی ماه رمضان را فرصتی ذی قیمت و گران سنگ برای خدمت هرچه بیشتر به مددجویان تحت حمایت این نهاد دانست و افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) طرح‌های مختلفی را برای خدمت به مددجویان تحت حمایت خود برنامه ریزی کرده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین ادامه داد: شاید طرح‌هایی همچون اکرام ایتام در میان مردم از استقبال و شناخت بالایی برخوردار باشد؛ اما طرح‌های دیگری نیز وجود دارد که هر کدام از آنها بخشی از جامعه هدف را مورد توجه قرار داده تا مشکلات آنها را رفع کنیم.

وی ادامه داد: مفتاح الجنه یکی از طرح‌های این نهاد است که با هدف آشنایی هرچه بیشتر خیران و نیکوکاران با تنگناهای نیازمندان و رفع مشکلات مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در ایام مختلف سال برگزار می‌شود که در ماه مبارک رمضان اجرای این طرح شتاب بیشتری می‌گیرد.

این مسئول با اشاره به ضرورت استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان برای خدمت به محرومان اعلام کرد: طی ماه مبارک رمضان خیران و نیکوکاران در قالب مفتاح الجنه از شش هزار و 500 خانوار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفته و کمک‌های خود را اهدا خواهند کرد.

فرهادی اذعان کرد: در ماه مبارک رمضان سال گذشته خیران و نیکوکاران در منزل هزار و 664 یتیم، هزار و 627 معلول و بیمار، 343 مددجوی سادات و 692 مددجوی مجری طرح اشتغال حاضر شدند که مجموع کمک‌های جمع آوری شده بیش از 655 میلیون تومان بوده است.

وی عنوان کرد: مفتاح الجنه طرحی است که دارای برکات فراوانی است چراکه گاهی برای افراد از محرومیت‌ها تعریف می‌کنیم ولی وقتی نیکوکاران در منزل مددجویان حاضر می‌شوند و از نزدیک شاهد تنگناها و مشکلات آنها هستند، صحنه‌هایی را می‌بینند که زبان قاصر از تشریح زوایای آن است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین تاکید کرد: یکی دیگر از برنامه‌های کمیته امداد در اجرای طرح مفتاح الجنه حامی یابی است از این رو وقتی حامیان از نزدیک در جریان مشکلات مختلف یک خانوار تحت حمایت قرار می‌گیرند، انگیزه بیشتری برای دعوت از دیگران برای مشارکت در خدمت به محرومان پیدا می‌کنند.

وی افزود: مشارکت مردمی که بر مبنای اعتماد عمومی شکل گرفته اساس کار امداد است چراکه کمیته امداد امام خمینی (ره) حلقه ارتباطی نیازمندان و سایر افراد جامعه است تا کمک‌ها را به سمت نیازهای اساسی و جدی خانوارهای تحت حمایت هدایت کند.

فرهادی یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین از طریق شماره حساب 111 بانک ملی که با شماره کارت 6037991899645406 و همچنینی از طریق سامانه تلفن همراه #0283*8877* آماده دریافت کمک‌های مردمی است.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.