حمایت از "تولید داخلی" با شعار محقق نمی‌شود
دو شنبه 1 بهمن 1397

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه استان قزوین:

حمایت از "تولید داخلی" با شعار محقق نمی‌شود/ دولت مانع واردات بی‌رویه و قاچاق کالا شود

حمایت از"تولید داخلی" با شعار محقق نمی‌شود/ دولت مانع واردات بی‌رویه و قاچاق کالا شود
کد خبر: 302735/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/02/02 ساعت: 3:39 PM


مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه استان قزوین گفت: یک سوی حمایت از تولید داخلی دولت است که باید مانع واردات کالای خارجی شود و با کالای قاچاق و فسادهای سازمان یافته مقابله کند که متاسفانه برخی دولتمردان اراده جدی برای این امر ندارد.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ حجت الاسلام معبودی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین در جلسه شورای اجرایی سازمان بسیج رسانه اظهار کرد: دشمن در سه ضلع در حال مبارزه با ماست، یک ضلع دشمنان بین المللی یعنی امریکا و صهیونیست‌ها، ضلع دوم دشمنان منطقی مثل کشورهای مرتجع عرب همچون عربستان و ضلع سوم منافقان داخلی هستند.

وی افزود: این 3 ضلع در یک جنگ پیچیده درحال نبرد با ما هستند؛ این سه دشمن با چند هدف عمده دنبال ضربه زدن به ایران اسلامی هستند.

این مسئول بیان کرد: تضعیف و نابودی قدرت ایران، استحاله نظام از درون از طریق شکل دهی فساد و ناامیدی مردم نسبت به نظام و از بین بردن بازوهای قدرتمند نظام از اهداف دشمنان است.

وی گفت: در فضای امروز جامعه دشمنان بین المللی، جنگ روانی علیه ما به راه می‌اندازند، دشمنان منطقه ای با قرار دادن دلار و پول هنگفت دراختیار غربی‌ها به دشمنی مشغولند و هر روز شاهد فتنه گری آنها در سوریه و بحرین و یمن هستیم.

معبودی ابراز کرد: منافقین داخلی با مجاهدین خلق متفاوت هستند و منافقین نوینی هستند که به فتنه گری مشغول اند که فتنه‌گران و گروه‌های انحرافی جزو همین گروه‌ها هستند.

وی با بیان اینکه هدف دشمن این است که از تبدیل شدن ایران به قدرت جهانی جلوگیری کند، بیان کرد: یکی از مولفه‌های قدرت بحث اقتصاد است؛ اگر ما در بحث‌های نظامی قوی باشیم اما در حوزه اقتصادی مشکل داشته باشیم کاری از پیش نخواهیم برد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین اذعان کرد: تحریم‌های فلج کننده برای زمین زدن ایران به نتیجه دلخواه دشمنان منجر نشد؛ بنابراین هدف ایزوله کردن ایران را دنبال می‌کنند براین اساس رهبری تاکید بر حمایت از تولید داخلی دارند.

وی تصریح کرد: طی چند روز اخیر شاهد یک اجماع نسبی در بحث هجرت از تلگرام بودیم و این نشان می‌دهد ما ظرفیت هماهنگی و اتحادی بین مردم و مسئولان را داریم.

این مسئول بیان کرد: ما در فضای امروز و وجود جنگ نابرابر نیازمند همت مضاعف هستیم، اصحاب رسانه باید به گونه ای اطلاع رسانی داشته باشند که مسئولین در حوزه تولید ملی ورود پیدا کنند و از بحث‌های حاشیه ای بپرهیزند.

وی افزود: باید برای مردم تبیین شود که از مسئولان مطالبه داشته باشند و ما باید سنگر مبارزه را در میدان جنگ بسازیم.

معبودی ابراز کرد: مردم و مسئولان باهم وظیفه حمایت از تولید داخلی را دارند؛ ما امروز نیازمند مهندسی فرهنگی هستیم. فرهنگ ما دستکاری شده و اجزایی از آن برداشته شده و اجزای غربی جایگزین آن شده؛ بنابراین شاهد خروجی مناسبی در حوزه فرهنگ نیستیم.

وی عنوان کرد: برای دستیابی به قدرت نباید کشور ما در حوزه تولید به کشورهای بیگانه وابسته باشد، معنای اقتصاد مقاومتی همین است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین تصریح کرد: امروز برای پیروزی در جنگ فرهنگی باید ۸۰میلیون جمعیت ایران پای کار بیایند؛ ما در جنگ اقتصادی برای کسب قدرت باید همه به میدان بیاییم.

وی تاکید کرد: یک سوی حمایت از تولید داخلی دولت است که باید مانع واردات کالای خارجی شود و با کالای قاچاق و فسادهای سازمان یافته مقابله کند که متاسفانه برخی دولتمردان اراده جدی برای این امر ندارد.

این مسئول بیان کرد: جنگ اصلی در کنار مسائل فرهنگی و امنیتی جنگ اقتصادی است که دشمن روی این موضوع تمرکز کرده؛ بنابراین باید یک جهاد همه جانبه داشته باشیم و از بحث شعار عبور کنیم.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.