دشمنان با گفتگو و منطق متقاعد نمی‌شوند
یکشبه 30 دی 1397

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

دشمنان با گفتگو و منطق متقاعد نمی‌شوند/ پایان کار رژیم منحوس و ظالم صهیونیستی نزدیک است

دشمنان با گفتگو و منطق متقاعد نمی‌شوند/ پایان کار رژیم منحوس و ظالم صهیونیستی نزدیک است
کد خبر: 302080/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1397/01/29 ساعت: 10:15 AM


نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه دشمنان با گفتگو و منطق متقاعد نمی‌شوند، گفت: آن‌ها زبان موشک را درک می‌کنند و پایان کار رژیم منحوس و ظالم صهیونیستی نزدیک است.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین صبح امروز(چهارشنبه) در مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با تبریک فرارسیدن 29 فروردین، روز ارتش افزود: 29 فروردین یادآور حماسه آفرینی‌ها، فداکاری‌ها، شهادت طلبی‌ها، ایجاد عزت و اقتدار برای اسلام و ایران اسلامی از سوی ارتش قدرتمند ایران اسلامی است؛ این روز بر همه نیروهای مسلح مبارکباد.

وی تصریح کرد: ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که زیاده‌خواهی، ستم‌گری، تعدی به حقوق دیگران، ظلم، تجاوز، تروریست‌پروری، ایجاد رعب و وحشت توسط قدرت‌های استکباری آسایش و امنیت را از مردم گرفته است.

امام جمعه قزوین ادامه داد: خدای متعال این حقیقت را بیان فرموده‌اند آن‌هایی که از خدا روی بر می‌گردانند و به خواسته‌های شیطانی و تمایلات نفسانی، دنیاپرستی و دنیاطلبی روی می‌آورند، نسل‌ها را از بین می‌برند و هیچ موجودی در عالم از دست آن‌ها در امان نیست.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تأکید کرد: خداوند فساد را دوست ندارد و نمی‌پسندد و برای مقابله با عصیان‌گری، ستم‌گری، ظلم و اجحاف در حق بندگان فرمان داده است که «واَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَ مِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِه عَدُوَّ اللهِ وَ عَدُوَّکُم».

وی اضافه کرد: خداوند فرمان داده است خودتان را مهیا کنید، نیرو، قدرت و اقتدار کسب کنید و هر چه می‌توانید قدرتمندتر در مقابل ظلم و فساد و تجاوز مهیا باشید تا دشمنان شناخته شده و ناشناخته را سر جای خود بنشانید و در دلشان ترس و وحشت ایجاد کنید.

عابدینی یادآور شد: این آیه شریفه کاملاً نشان می‌دهد که دشمنان ما موجوداتی نیستند که بتوان با آن‌ها سخن گفت و با منطق آن‌ها را متقاعد کرد. آن‌ها با سلاح، سخن ما را می‌شنوند و زبان موشک را درک می‌کنند.

امام جمعه قزوین ابراز داشت: آن چیزی که امروز از ناحیه دشمنان مشاهده می‌کنیم این است که مستکبران آمریکایی، صهیونیستی، وهابی‌های تکفیری و انگلیسی‌ها در کشورهای اسلامی نظیر یمن، عراق، سوریه و فلسطین به جنایت و کشتار دست می‌زنند و خداوند نیز فرمان داده است تنها با سلاح، قدرت و ایجاد رعب و وحشت در دل دشمنان خدا می‌توان آن‌ها را پس زد و بساط آن‌ها را برچید.

وی یادآور شد: خداوند می‌فرماید هر کسی ایمان دارد در راه خدا مبارزه می‌کند و کافران و مستکبران در راه امیال شیطانی خودشان می‌کوشند اما خدا وعده داده است مؤمنان پیروز می‌شوند و خود خدا از مؤمنان دفاع خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: خدا به مؤمنانی که از آن‌ها دفاع و حمایت می‌کند، مأموریت داده است نه تنها باید به فکر مؤمنان باشید بلکه همه مستضعفان عالم، حتی غیر مؤمنانی که مورد ظلم قرار می‌گیرند، حمایت، پشتیبانی و یاری کنید.

عابدینی اظهار کرد: رسول گرامی اسلام (ص) دو مأموریت جدی را بر عهده مؤمنان قرار داده‌اند و فرموده‌اند اگر کسی مسلمان باشد و مسلمانان دیگر را در سختی و گرفتاری ببیند و برای رفع گرفتاری آن‌ها تلاش و کوشش نکند، مسلمان محسوب نمی‌شود.

وی در این خصوص ادامه داد: در مأموریت دوم پیغمبر (ص) فرمودند اگر مسلمانی بشنود غیر مسلمانی از او یاری می‌خواهد و به یاری او نرود، مسلمان نیست؛ بنابراین در روز عزت و اقتدار نیروهای مسلح، ارتش ایران اسلامی که پشتیبان همه مستضعفان عالم است ما عزم خود را جزم کرده‌ایم تا در ایران اسلامی و در همه کشورهای جغرافیای جهان اسلام امنیت را در حد اعلا محقق کنیم.

امام جمعه قزوین گفت: رسالت و مسئولیت قرآنی داریم تا بساط صهیونیست‌های متجاوز و ستمگر را برچینیم و غده سرطانی رژیم اشغال‌گر را از بیخ و بن بر کنیم. وظیفه داریم تمام منطقه جهان اسلام را برای اقدامات بعدی و زمینه‌سازی ظهور امام زمان (عج) مهد آسایش و امنیت برای مردم قرار دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: طولی نخواهد کشید که رژیم منحوس و ظالم صهیونیستی وجود خارجی نداشته باشد و کرانه‌های دریای مدیترانه از این موجودات ستمگر و تجاوزکاری که رعب و وحشت ایجاد می‌کنند و کارشان ترور و نا امنی است، پاک شود.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.