خبر افزایش عوارضی آزادراه قزین- زنجان صحت ندارد
سه شبه 2 بهمن 1397

دادستان قزوین:

خبر افزایش عوارضی آزادراه قزین- زنجان صحت ندارد

خبر افزایش عوارضی آزادراه قزین- زنجان صحت ندارد
کد خبر: 301551/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/01/26 ساعت: 1:19 PM


دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: اخبار منتشره در فضای مجازی در خصوص افزایش قیمت عوارضی آزادراه قزوین-زنجان صحت ندارد.حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین پیرامون انتشار شایعاتی مبنی بر افزایش قیمت عوارضی آزادراه قزوین- زنجان اظهار کرد: هیچ گونه افزایشی در عوارضی آزادراه قزوین- زنجان صورت نگرفته است.

وی افزود: اخبار منتشره در فضای مجازی در خصوص افزایش عوارضی آزادراه قزوین-زنجان صحت ندارد.

دادستان قزوین ابراز کرد: پس از انتشار اخباری در فضای مجازی و کانال‌های تلگرامی مبنی بر این که در آزادراه قزوین- زنجان قیمت عوارضی افزایش یافته است به صورت سرزده و نامحسوس از عوارضی مذکور سرکشی و بازدید به عمل آمد و هیچ گونه افزایش قیمتی مشاهده نشد و قیمت عوارض دریافتی از خودروهای عبوری طبق تعرفه‌های سابق صورت می‌پذیرفت.

وی عنوان کرد: پس از ممنوعیت دریافت عوارض در آزادراه قزوین-زنجان در دی ماه سال گذشته و با هماهنگی‌های صورت گرفته کلیه عوارضی‌های دریافتی از خودروهای عبوری در حساب بانکی ویژه جهت هزینه در راستای نگهداری و تعمیر آزادراه واریز می‌شود که نظارت های لازم نیز در این خصوص از سوی دادستانی استان صورت می‌پذیرد.

این مقام قضایی اضافه کرد: در آزادراه قزوین-زنجان برخی نقاط با مشکل تخریب آسفالت و خاموش بودن روشنایی در فواصل طولانی و عدم ترمیم گاردریل‌هایی که در تصادفات تخریب شده و مشکلاتی در علائم راهنمایی و رانندگی وجود داشت که کلیه این عیوب و مشکلات در حال تعمیر و برطرف شدن است و در همین جهت بازدیدهای مستمری از روند رفع عیوب مذکور از سوی دادستانی استان انجام می‌پذیرد.

صادقی نیارکی با ابراز تاسف از انتشار اخبار سراسر کذب و شایعه در فضای مجازی گفت: متاسفانه فضای مجازی خصوصا کانال‌های تلگرامی فرصتی را فراهم آورده تا افراد سودجو و فرصت طلب اقدام به انتشار اخبار کذب و خلاف واقع کنند..

دادستان عمومی و انقلاب در پایان تصریح کرد: با توجه به گستردگی شایعات و اخبار خلاف واقع در فضای مجازی لازم است مردم اخبار صحیح را از رسانه‌های رسمی و معتبر دنبال نمایند و توجهی به شایعات فضای مجازی نداشته باشند که در این خصوص نقش خبرنگاران و رسانه‌ها اعم از جراید و خبرگزاری‌های رسمی کشور در انتشار اخبار صحیح بسیار مهم و قابل توجه است.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.