«لاتاری» و «به وقت شام» از «مصادره» پیشی گرفتند + جدول
یکشبه 5 اسفند 1397

نیم‌نگاهی به فروش هفتگی سینماها

«لاتاری» و «به وقت شام» از «مصادره» پیشی گرفتند + جدول

«لاتاری» و «به وقت شام» از «مصادره» پیشی گرفتند + جدول
کد خبر: 301165/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1397/01/23 ساعت: 10:45 AM


در چهارمین هفته نمایش فیلم‌های اکران نوروزی، فیلم‌های اجتماعی از کمدی صدرنشین پیشی گرفتند و «لاتاری» در صدر جدول فروش هفتگی قرار گرفت.به گزارش سرویس فرهنگ وهنر  صبح قزوین ، در چهارمین هفته نمایش فیلم‌های اکران نوروزی، شاهد افت فروش فیلم «مصادره» بودیم. این درحالی است که فیلم «لاتاری» توانست صدرنشین جدول هفتگی فروش فیلم باشد. 

 

فیلم «لاتاری» با فروش یک میلیارد و ۸۸۷ میلیون تومان در هفته در صدر جدول فروش قرار گرفت و کل فروش فیلم به رقم ۶ میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان رسید. 

فیلم «به وقت شام» با فروش یک میلیارد و ۸۷۲ میلیون تومان در رتبه دوم جدول فروش قرار گرفت و کل فروش فیلم به رقم ۶ میلیارد و ۹۵۸ میلیون تومان رسید. فروش کل این فیلم آن را در رتبه دوم جدول فروش قرار داده است. 

فیلم «مصادره» با افت فروش هفتگی مواجه شد و این فیلم با فروش هفتگی یک میلیارد و ۸۳۷ میلیون تومان روبرو شد و در رتبه سوم جدول هفتگی فروش قرار گرفت. این فیلم در کل با رقم فروش ۹ میلیارد و ۳۸۲ میلیون تومان مواجه است. 

فیلم سینمایی «لونه زنبور» با فروش هفتگی یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان در رتبه چهارم جدول فروش هفتگی قرار گرفت و فروش کل فیلم به رقم ۵ میلیارد و ۴۲ میلیون تومان رسید. 

انیمیشن سینمایی «فیلشاه» در رتبه پنجم جدول قرار گرفت و طی این  هفته ۵۱۴ میلیون تومان فروخت. این فیلم در کل به فروش یک میلیارد و ۶۷۸ میلیون تومان فروش داشته است. انتهای پیام/1404
منبع: فارس


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.