دستگاه‌ها از تمام ظرفیت خود برای برگزاری "کنگره شهدا" استفاد
دو شنبه 19 آذر 1397

استاندار قزوین:

دستگاه‌ها از تمام ظرفیت خود برای برگزاری "کنگره شهدا" استفاده کنند

دستگاه‌ها از تمام ظرفیت خود برای برگزاری"کنگره شهدا" استفاده کنند
کد خبر: 301151/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1397/01/23 ساعت: 9:52 AM


زاهدی استاندار قزوین گفت: برگزاری کنگره شهدا یک وظیفه صرفا اداری برای مدیران نیست بلکه همه باید با اعتقاد و با همه توان بسیج شوند.به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین؛ عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در نشست شورای سیاستگذاری اجلاسیه کنگره سه هزار شهید قزوین، اظهار کرد: همکاری دستگاه‌ها در برگزاری این کنگره نباید تنها یک وظیفه اداری باشد؛ بلکه براساس احساس مسئولیت و با انگیزه والای انسانی باید وظیفه خود را در قبال شهدا ادا کنند.

وی اضافه کرد: تمام کمیته‌های تعیین شده بیست گانه این کنگره برنامه‌های اجرایی خود را تا دهم اردیبهشت ماه آینده ارائه کنند تا بتوانیم هرچه سریع تر برنامه ریزی بهتری در این زمینه داشته باشیم.

به گفته زاهدی، برنامه‌های اعلام شده باید همراه با برآورد هزینه‌ها باشد.

استاندار قزوین با بیان اینکه همه ما وظیفه سنگینی در قبال شهدا داریم، گفت: همه دستگاه‌های استان باید از تمامی امکانات و ظرفیت های خود برای برگزاری هرچه باشکوه تر کنگره سه هزار شهید استان حداکثر استفاده را بکنند.

وی ادامه داد: باید فضای عمومی استان را چند ماه قبل از برگزاری کنگره به سمت واضح و با فضای این اجلاس آماده سازی کنیم.

استاندار قزوین ادامه داد: با توجه به اینکه مردمی بودن انقلاب اسلامی و دفاع همگانی مردم در طول دوران دفاع مقدس، در برگزاری کنگره سه هزار شهید استان با استفاده از ظرفیت های موجود، هیچ قشری نباید از قلم بیافتد.

زاهدی با اشاره به دقت لازم در طراحی لوگوی کنگره، ابراز کرد: در تمام کمیته‌ها و برنامه‌ها باید یک لوگو به صورت یکسان ارائه شود؛ در غیر این صورت فضای ذهنی بیننده را به هم ریخته و اجازه نمی‌دهد مخاطبان پی ببرند که یک برنامه واحد قرار است اجرا شود.

وی ادامه داد: بعد از طراحی دقیق لوگو و ارائه برنامه کمیته‌ها، دبیرخانه کنگره جداگانه با هر یک از مسئولان کمیته‌ها جهت برطرف کردن برنامه‌های تداخلی، نشست های خود را به انجام برساند.

استاندار قزوین در پایان افزود: در صورت فعالیت نیروی انسانی به عنوان رکن اول در این کنگره، هم امکانات و هم منابع مالی برای این کار تامین خواهد شد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.