آیا می‌دانید اولین پست اینستاگرام چه بود؟
دو شنبه 19 آذر 1397

دنیای آی تی؛

آیا می‌دانید اولین پست اینستاگرام چه بود؟

آیا می‌دانید اولین پست اینستاگرام چه بود؟
کد خبر: 300639/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1397/01/20 ساعت: 10:44 AM


۸ سال پیش، مدیرعامل و بنیان‌گزار اینستاگرام، Kevin Systrom تصویری از سگ اش که کنار یک ظرف غذای مکزیکی بود در آن منتشر نمود! در کنار او، تصویری از پای دوست اش هم مشاهده می‌شود. این اولین تصویر منتشر شده در اینستاگرام است.به گزارش سرویس علم وفناوری  صبح قزوین، امروزه اینستاگرام به یکی از شبکه های اجتماعی محبوب ما بدل شده است، به نوعی که بسیاری از کاربران با آن زندگی می‌کنند. در این نوشته با اولین پست اینستاگرام آشنا خواهیم‌شد که هیچ گاه به نظر نمی‌رسید اینقدر هیجان‌ انگیز باشد.

گجت نیوز نوشت: یک روز داشتم با خودم فکر می‌کردم که اگر یک فرد بخواهد به انتهای اینستاگرام برسد چقدر باید رفرش کند و اسکرول آپ نماید؟ بعد گفتم بگذار یک کلک بزنیم و ببینیم در دنیای آی تی چه می‌گذرد…! خبر های قدیمی را ورق زدم و دیدم چقدر عجیب! مگر می‌شود سوژه اولین پست بزرگترین شبکه اجتماعی یک انسان نباشد؟!

8 سال پیش، مدیرعامل و بنیان‌گزار اینستاگرام، Kevin Systrom تصویری از سگ اش که کنار یک ظرف غذای مکزیکی بود در آن منتشر نمود! در کنار او، تصویری از پای دوست اش هم مشاهده می‌شود. این اولین تصویر منتشر شده در اینستاگرام است.

آیا می‌دانید اولین پست اینستاگرام چه بوده است؟

او همینطور سال ها بعد در این باره نوشت:

امروز، اگر می‌دانستم این عکس اولین پست اینستاگرام خواهد بود، حتما سعی می‌کردم تصویری بهتر بگیرم.

این عکس با فیلتر X-Pro2 گرفته شده‌است که هم اکنون نیز موجود است.

امروزه بیش از 800 میلیون کاربر روزانه 80 میلیون تصویر را در آن قرار داده و با هم به اشتراک می‌گزارند.ا نتهای پیام/1404منبع خبر : صراط

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.