خبرنگاران پایگاه خبری "صبح قزوین" خوش درخشیدند
دو شنبه 4 تیر 1397

با برگزاری اختتامیه جشنواره "قران و عترت"؛

خبرنگاران پایگاه خبری "صبح قزوین" خوش درخشیدند

خبرنگاران پایگاه خبری"صبح قزوین" خوش درخشیدند
کد خبر: 272684/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/12/16 ساعت: 3:49 PM


با برگزاری اختتامیه جشنواره "قران و عترت"؛ خبرنگاران پایگاه خبری "صبح قزوین" صاحب رتبه‌های برتر شدند.



به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین؛ جشنواره نخستین هفته قرآن و عترت استان قزوین در هشت حوزه برگزار شده بود که اختتامیه آن ظهر امروز(چهارشنبه) با حضور مسئولان استانی برگزار شد.

همزمان با نخستین هفته قرآن و عترت استان قزوین، جشنواره قرآن و رسانه به دبیری سازمان بسیج رسانه استان در تاریخ 11 آذر96 با ارسال پوستر و آئین نامه جشنواره به کلیه رسانه‌های استان وارد مرحله اجرایی شد و پس از یک مرحله تمدید، در تاریخ 30 بهمن مرحله جمع آوری آثار به اتمام رسید.

گفتنی است 38 نفر از 21 رسانه جمعاً 115 اثر را در 5 بخش خبر و مصاحبه، یادداشت، گزارش، تیتر و عکس، به این جشنواره ارسال کردند.

پس از داوری آثار توسط سه نفر از فعالان و پیشکسوتان رسانه استان عبدالعظیم موسوی، احمد خورگامی و امیرعلی رضایی در روزهای 8 الی 10 اسفند ماه در محل سازمان بسیج رسانه استان، نفرات منتخب هر رشته به شرح ذیل انتخاب شدند:

تیتر:
نفر سوم: مریم کشاورز مسعودیان/وقتی شهید انعام می‌دهد/برنا
نفر دوم: صادق چگینی/انقلاب موسی و غربت هارون/ خبرگزاری بسیج
نفر اول: نفیسه مهرداد/چون به خلوت می‌روید آن کار دیگر نکنید/افق آینده

گزارش:
نفر سوم: گل عنبر حمزه/مشق فرهنگ ایرانی با نوشت افزار خارجی/سایت خبری صبح قزوین
نفر دوم: محسن جلیلوند/ قلیان هم مانند ماهواره زیرزمینی و فراگیر می‌شود؟/افق آینده
نفر اول: وحید فکوری/حال وهوای کربلای معلی در ایام اربعین حسینی/ مهر
شایسته تقدیر: آرش صالحی/ مشکلات موسسات قرآنی استان/ همشهری قزوین

یادداشت و مقاله:
نفرسوم: فاطمه رضایی/ سفره‌های افطاری برای گرسنگانی که هرگز سیر نمی‌شوند/ سایت خبری صبح قزوین
نفرسوم: شهرام شیرکوند/ جایگاه ارزش‌ها در رسانه‌های گروهی/ اخبار خودرو
نفر دوم: ندا حبیبی/" رگ خواب" نقد تفکر جامعه روشنفکری/ سایت خبری صبح قزوین
نفر اول: زینب جانعلی پور/ بیلبوردها پیام پنهان دارند/ سایت خبری صبح قزوین

عکس:
شایسته تقدیر: ولی الله عباسی/مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه شهرستان قزوین/ ایکنا
شایسته تقدیر: سید امیر حسین حسینی/ ورود خادمین امام رضا(ع) به قزوین/ شبکه جوانان رضوی

خبر و مصاحبه خبری:
نفرسوم: فاطمه مهدی پور/زنان مجاهدانی در پشت پرده‌های گمنامی هستند/سایت خبری صبح قزوین
نفر دوم: محمدرضا جباری/ از فراگیری قرآن در مکتب تا آموزش در ارتش/ خبرگزاری مهر
نفر اول: محمد حسین وفاپور/ از حفظ 5 جز تا انس با قران قبل از شهادت/ ایکنا
شایسته تقدیر: طهورا قلی پور/دست نیاز جلسات قرآن خانگی شهرستانی/ایکنا

اسامی افراد تقدیر شده در رشته‌های مختلف:

رشته تصویرسازی:
نفر اول- رسول آمالی
نفر دوم- حمیدرضا بهرامی
اعظم اسماعیلی- سوم
غزاله صرافیان- شایسته تقدیر

رشته فیلم نامه:
نفر اول- گیتی اقری
نفر دوم- سید حسن حسینی
نفر سوم- سید فرهاد نجفی فرد

رشته فیلم:
نفر اول- مهری رحیم زاده/ سمیه زاجکانی
نفر دوم- محسن ذوالقدر/ محمد قلی پور
نفر سوم- سید فرهاد نجفی فرد

رشته میراث فرهنگی:
نفر اول: سید حسین موسوی
نفر دوم: مهدی رادپور/ امین رضا رضوانی

رشته صنایع دستی:
نفر اول: سید مرتضی عبدحسینی
نفر دوم: مسعود نادری
نفر سوم: لیلا مصطفوی

رشته عکس:
شایسته تقدیر: ولی اله عباسی/ سید امیرحسین حسینی

رشته داستان:
نفر اول: اعظم میرزایی
نفر دوم: گیتی باقری
نفر دوم: لیلا روغنگیر قزوینی
شایسته تقدیر: سمیه بکشلو/ نیلوفر ناظری/ سعیده نوروزی

رشته شعر:
نفر اول: نگارالسادات معصوم زاده
نفر دوم: لعیا محمدی
نفر سوم: سکینه صلحی
شایسته تقدیر: معصومه افلاطونی رحیم آبادی

رشته نستعلیق:
نفر دوم: بابک البرزنیا
نفر سوم: فرهنگ فرحی نیا

رشته نمایشنامه:
نفر دوم: حمیدرضا سبحانی نژاد/ حمیده وحیدی
نفر سوم: لیلا روغنگیر قزوینی

رشته نمایش خیابانی:
نفر اول: محمدرضا کشتکار

رشته خطاطی:
نفر اول: کمال سلیمانی نیا
نفر دوم: عفت عظیمی

رشته خط ثلث:
واحد ناصری

رشته شکسته نستعلیق:
نفر اول: مریم ذوالقدر
نفر دوم: ستاره قنبری
نفر سوم: فاطمه کاظمی

رشته طراحی پوستر:
نفر اول: حسین بهرامی
نفر دوم: نفیسه نورانی
نفر سوم: حسن منظوری
شایسته تقدیر: اسفندیار نوروززاده

رشته هنرهای تجسمی (نقاشی):
نفر دوم: جمال بابایی
نفر سوم: رخساره برخورداری
شایسته تقدیر: مجتبی کاظم لو/ زینب ذوالقدر

رشته حفظ کل (بانوان):
سید مهناز حسینی
شایسته تقدیر: سمیه محمدیان فر/ سحر بهرامی/ مرضیه سهرابی

رشته حفظ 20 جزء:
نفر اول: فاطمه صفرزاده
شایسته تقدیر: کبری غلامی/ معصومه دوستی

رشته تلاوت 5 جزء (بانوان):
نفر سوم: زهرا رجبی
شایسته تقدیر: لیلا آقایی/ زهرا صفرزاده/ راضیه بابا

رشته حفظ 10 جزء:
نفر اول: سید صادق مجابی
نفر دوم: احسان رشیدی
نفر سوم: حسین طباخی

رشته قرائت نوجوانان:
نفر اول: محمدباقر حق شناس
نفر دوم: علی درزی
نفر سوم: امیرعباس برزگر
شایسته تقدیر: میلاد شیرمحمدی/ حسین قلی پور

رشته حفظ 20 جزء (مردان):
نفر اول: حسن تاج بندها
نفر دوم: احمد کاظمی
نفر سوم: آرمان بختیاری

رشته ترتیل بزرگسالان:
نفر اول: علیرضا صحراکاران
نفر دوم: مهدی جوزی
نفر سوم: مسعود لطفی

رشته حفظ کل (آقایان):
نفر اول: مهدی حیدری
نفر دوم: محمدیوسف درویشی
نفر سوم: علی کجینه باف
شایسته تقدیر: علیرضا آقایی/ امیر اخلاقی

گفتنی است؛ در این جشنواره شش نفر از خبرنگاران پایگاه خبری صبح قزوین صاحب رتبه برتر شدند و هدایایی دریافت کردند.
انتهای پیام/2002



با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.