3550 فرصت شغلی برای نیازمندان کمیته امداد محقق شد
دو شنبه 26 آذر 1397

طی 10 ماهه سال در قزوین؛

3550 فرصت شغلی برای نیازمندان کمیته امداد محقق شد

3550 فرصت شغلی برای نیازمندان کمیته امداد محقق شد
کد خبر: 272159/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/12/08 ساعت: 8:42 AM


طی 10 ماهه سال جاری سه هزار و 550 فرصت شغلی برای نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین ایجاد شده است.مجید مومنی، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ امروز سیاست کمیته امداد کاهش هر چه بیشتر کمک‌های بلاعوض و ارتقای خدمات منجر به توانمندسازی و استقلال معیشتی نیازمندان است.

وی ادامه داد: با تلاش‌های انجام شده به زودی جشن توانمندی هزار و 800 خانوار تحت حمایت برگزار و از فعالان این عرصه نیز تقدیر خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد: طی 10 ماهه سال جاری سه هزار و 550 فرصت شغلی برای نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین ایجاد شده است.

وی توضیح داد: توانمندسازی مددجو به عزتمندی و زندگی شرافتمندانه مددجویان منجر می‌شود؛ از این رو لازم است ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مددجویان مورد ارزیابی قرار گیرد و حتی در برخی موارد که افراد توانایی کار ندارند از ظرفیت انرژی خوشریدی برای درآمدزایی میتوان بهره برد.

مومنی عنوان کرد: هم اکنون تجهیزات دریافت انرژی خورشیدی برای برخی از مددجویان با استفاده از تسهیلات این نهاد نصب و بهره برداری شده است که از محل فروش برق تولید اقساط تسهیلات پرداخت شده و درآمدی نیز برای خانوار باقی می‌ماند.

وی یادآورشد: جشن نیکوکاری فرصتی است تا کمک‌های مردمی برای افراد بی بضاعت جمع آوری شود که باید در این عرصه چنان تلاش کنیم که گویی برای خانواده خود گام برمی‌داریم.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.