افتتاح 95 واحد مسکن مهر در اردیبهشت سال آینده
دو شنبه 29 بهمن 1397

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در قزوین اعلام کرد:

افتتاح 95 واحد مسکن مهر در اردیبهشت سال آینده

افتتاح 95 واحد مسکن مهر در اردیبهشت سال آینده
کد خبر: 272060/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/12/04 ساعت: 6:32 PM


قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در قزوین گفت: تعهد دولت در استان قزوین افتتاح ۹۵ واحد در اردیبهشت ماه سال آینده است که تلاش می‌کنیم این تعداد به بهره برداری برسد.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی 29 بهمن در جریان بازید از واحدهای مسکن مهر در ناحیه شهری مهرگان قزوین مهر اظهار کرد: مهمترین مشکلات مسکن مهر قزوین راه دسترسی به شهر قزوین است که جاده دسترسی به ناحیه شهری مهرگان به زودی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان احداث می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه در مسکن مهر استان قزوین خدمات زیربنایی تکمیل شده و به غیر از چند پروژه که نیازمند خدمات گازرسانی است که انجام خواهد شد، مشکل خاصی نداریم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: با توجه به نیاز این ناحیه شهری به نردبان ۵۵ متری، وزارت راه و شهرسازی دو میلیارد تومان برای خرید نردبان اختصاص داده است و دو میلیارد تومان هم توسط شهرداری محمدیه تامین خواهد شد تا این نیاز برطرف شود.

وی تصریح کرد: تعهد دولت در استان قزوین افتتاح ۹۵ واحد در اردیبهشت ماه سال آینده است که تلاش می‌کنیم این تعداد به بهره برداری برسد.

مهرآبادی گفت: روند کار در طراحی فضای سبز بسیار خوب بوده و تداوم خواهد داشت تا محیط مناسبی برای اقامت مردم مهیا شود.
انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.