بعد از برجام و توتال اینبار کی روش محرمانه شد!
پنج شنبه 22 آذر 1397

ساکت: قرارداد کی روش محرمانه است/ رهبر معظم انقلاب: ما چیز محرمانه نداریم . چیز مخفی نداریم

بعد از برجام و توتال اینبار کی روش محرمانه شد!

بعد از برجام و توتال اینبار کی روش محرمانه شد!
کد خبر: 271831/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/11/25 ساعت: 10:48 AM


صرف نظر از اینکه آیا علی کریمی انتقادات واقع بینانه ای مطرح می کرد و آیا ساکت توانست پاسخ های قانع کننده ای به وی بدهد یا خیر؟ ، یک جمله از اظهارات محمدرضا ساکت فضا را برای انتقادات و واکنش های بعدی بسته و شائبه ها را بیشتر کرد .به گزارش سرویس ورزشی  صبح قزوین، علی کریمی یکی از محبوب ترین و رک ترین بازکنان فوتبال ایران به برنامه نود رفته و با محمدرضا ساکت به مناظره نشست .

کریمی درباره مسائل مختلفی از جمله قراردادهای فدراسیون فوتبال و ضررهای مالی این فدارسیون افشاگری کرد اما اوج انتقادات این مربی به چگونگی قرارداد و عملکرد کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال بر می گشت .

صرف نظر از اینکه آیا علی کریمی انتقادات واقع بینانه ای مطرح می کرد و آیا ساکت توانست پاسخ های قانع کننده ای به وی بدهد یا خیر؟ ، یک جمله از اظهارات محمدرضا ساکت فضا را برای انتقادات و واکنش های بعدی بسته و شائبه ها را بیشتر کرد .

ساکت در پاسخ به چگونگی قرارداد و میزان پاداش ها و مرخصی و انتخاب دستیاران و دیگر مسائل قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال به صراحت تاکید کرد: "قرارداد آقای کی‌روش محرمانه است"

با توجه به این جمله دبیر فدراسیون فوتبال، باید قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال را نیز جزء مسائل محرمامه کشور دانسته و نه تنها درمورد آن اظهار نظر نکرد بلکه به تعریف و تمجید آن هم پرداخت!

هنوز یادمان نرفته قراردادهای محرمانه چند سال اخیراز برجام تا توتال و ... را چه کلاه گشادی بر سر ملت ایران گذاشته شد.

گفتنی است در حالی که انتقادات کریمی نسبت به بندهای قرارداد کی وش با فدراسیون فوتبال ایران به اوج خود رسیده و پاسخ های ساکت هم مخاطبان را قانع نمی کرد، سرمربی تیم ملی فوتبال  پیامکی توهین آمیز خطاب به علی کریمی را برای عادل فردوسی پور ارسال کرد .

کی روش در این پیامک نوشت: "هیچ تردیدی وجود ندارد که استعداد را می‌توانید بخرید ولی شخصیت را نمی‌توانید؛ در لحظه‌ای مناشب جواب بی‌احترامی و دروغ‌های بزدلانه را خواهم داد؛ این شخص(علی کریمی) احترامش را از دست می‌دهد و 124 بازی ملی خود را از یادها می‌برد."

حال باید منتظر ماند و دید چه زمانی صدای سوء مدیریت ها و یا خیانت های برخی پیرامون قرارداد این مربی مغرور و پر حاشیه فوتبال ایران بلند خواهد شد.

لازم به تاکید است که رهبر معظم انقلاب چندی پیش خطاب به مسئولین کشور فرمودند: "مسئولین باید مردم را و بخصوص نخبگان را از جزئیات واقعیات مطلع کنند . ما چیز محرمانه نداریم . چیز مخفی نداریم . این مصداق همدلی با مردم است ."


انتهای پیام/1404منبع خبر : صراط

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.